Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Jak zagęścić brodę? 5 sposobów dla każdego mężczyzny

Na stylowy wygląd składa się wiele detali, tworzących Twój indywidualny image. Jeśli jesteś fanem modnej brody i wizerunku męskiego drwala z pewnością chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób zagęścić brodę, by prezentowała się efektownie. Prześwity i słaby zarost na policzkach nie dodadzą Ci męskości, wręcz przeciwnie. Przekonaj się, jak w pięciu, prostych krokach wpłynąć na zagęszczenie brody i sprawdź, dlaczego do tej pory rzadka broda osłabiała Twoją pewność siebie.

Jak zapuścić brodę przy słabym zaroście – poznaj przyczyny słabego wzrostu włosów

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego Twój zarost na twarzy jest słaby, pomiędzy włosami na policzkach i w okolicy brody pojawiają się prześwity, a włosy, które już urosły są cienkie, rzadkie i nie chcą formować się w efektowny kształt modnej brody? Jeśli masz słaby zarost, a zależy Ci na zapuszczeniu brody możesz spróbować pięciu prostych sposobów na zagęszczenie zarostu. Dzięki nim szybko zapuścisz i zagęścisz brodę i zyskasz lśniący, łatwo układający się zarost, który zapewni Ci perfekcyjny wygląd. Dlaczego do tej pory to Ci się nie udało? Być może jesteś młody – przed dwudziestym piątym rokiem życia niełatwo jest zapuścić brodę, zarost jest wtedy dość cienki i wzrasta nieregularnie. Przyczyną słabego zarostu mogą być uwarunkowania genetyczne. Jeżeli Twój dziadek i ojciec nie mogli pochwalić się gęsta brodą, prawdopodobnie będziesz musiał się napracować nad zagęszczeniem swojego zarostu. Są też przyczyny, które możesz wyeliminować, by poprawić zarost. Jak zwiększyć zarost na twarzy? Wypróbuj pięć sposobów.

Kiedy zarost gęstnieje – dwa najważniejsze elementy, przyspieszające wzrost brody

Dwie przyczyny słabego zarostu, na które masz wpływ by zagęścić brodę to dieta i styl życia. Włosy, również te na twarzy nie będą rosły szybko jeśli nie zostaną im dostarczone witaminy, minerały, a także odpowiednia, codzienna dawka ruchu i świeżego powietrza. Przede wszystkim zadbaj o zdrowa dietę, bogatą w witaminy A, C, E, B, beta karoten, cynk i uzupełniaj suplementami biotynę. Zadbaj o odpowiednie nawodnienie organizmu, właściwy poziom budulcowego białka oraz podnoś poziom testosteronu dzięki regularnym ćwiczeniom. To już dwa sposoby, dzięki którym wpłyniesz na szybszy wzrost zarostu. Działanie od wewnątrz to podstawa zdrowego wyglądu skóry i włosów, w tym zarostu na twarzy.

Sposób trzeci i czwarty – mycie i pielęgnacja twarzy na szybki porost brody

Aby wpłynąć na szybszy wzrost brody konieczna jest regularna, właściwa higiena i pielęgnacja. Możesz przyspieszyć wzrost zarostu poprzez codzienne mycie twarzy delikatnym preparatem myjąco-nawilżającym, wmasowując go w skórę. Takie działanie pozwoli na poprawę ukrwienia skóry w miejscu, gdzie tworzy się zarost, pozwoli aktywować mieszki włosowe, nawet te uśpione i przyspieszy zagęszczenie brody. Ważne jest również nawilżanie oraz natłuszczanie zarostu. Wybierz krem do twarzy i zarostu oraz odżywczy olejek do pielęgnacji brody. Dzięki nim włosy będą się doskonale układały, zyskają połysk, gładkość i właściwą konsystencję.

Akcesoria do czesania i pielęgnacji – umiejętne użycie piątym sposobem

Wyposaż się w akcesoria do pielęgnacji zarostu i używaj ich codziennie. Brodę warto regularnie przeczesywać, aby pobudzić włos do wzrostu i nadać mu odpowiedni kierunek ułożenia. Wraz z kosmetykami należy zastosować akcesoria do czesania, takie jak kartacz lub inną szczotkę z naturalnego włosia. Przeczesuj brodę w kierunku wzrostu włosa, najlepiej po porannej i wieczornej pielęgnacji, związanej z myciem i nawilżaniem skóry oraz zarostu. Czesanie brody jest piątym sposobem na poprawę jej gęstości i długości. Efektowny zarost u mężczyzny może przyczynić się do Twojego poczucia własnej wartości. Dzięki niemu zyskasz pewność, którą przekujesz w sukces zawodowy i prywatny. Każdy zarost można zagęścić i wpłynąć na przyspieszenie jego wzrostu, jeśli będzie regularnie pielęgnowany, przycinany oraz jeżeli zadbasz o zdrową, bogatą w witaminy i białko dietę oraz zdrowy tryb życia, związany między innymi ze sportem.