Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Jak wrócić do pracy w biurze?

Dla wielu Polaków praca zdalna stała się nową rzeczywistością, w której zdążyli się odnaleźć. Przebywanie w domu całymi dniami z pewnością przemodelowało psychikę niejednej osobie. Nic, więc dziwnego, że dla niektórych powrót do biura może nie być łatwy. Większość obostrzeń zostało zniesionych i większość pracowników coraz chętniej wraca do biur. Jak można się do tego powrotu przygotować?

Praca zdalna — idealne rozwiązanie?

Z całą pewnością praca zdalna niesie za sobą pewne korzyści, większość doceni fakt, że nie musi spędzać kilku godzin w samochodzie, stojąc w korkach, co oczywiście wiążę się również z mniejszymi wydatkami na paliwo. Z drugiej strony wiele osób zaczęło więcej pić alkoholu, mniej o siebie dbać, bo przecież nikt nie wymaga od nich wsiadania w samochód i nienagannego wyglądu w poniedziałkowy poranek. Dla niektórych powrót do biura może, więc okazać się mało przyjemny i wymagający zmiany pewnych nawyków, które zdążyli wyrobić sobie w trakcie pracy zdalnej. Znajdą się również tacy pracownicy, dla których powrót za swoje biurko firmowe będzie długo wyczekiwanym momentem, ponieważ praca z domu rozregulowała ich dotychczasowe poukładane w określonych ramach czasowych życie sprzed pandemii. Z powrotu pracowników do biura będą zadowoleni również pracodawcy, którzy nie ukrywają tego, że zauważyli spadek wydajności i efektywności pracy zdalnej względem tej, którą wykonujemy w przestrzeni biurowej.

W jaki sposób ułatwić sobie powrót do biura?

Na początek dobrym rozwiązaniem może okazać się przejście na pracę hybrydową, dzięki której możemy płynniej wrócić do biura, wciąż pracując kilka dni w tygodniu zdalnie. Drugim ważnym elementem jest przyzwyczajenie swojego organizmu do wcześniejszych pobudek. Aby lepiej przygotować się, na powrót do biura warto wypracować sobie stałe schematy i pracować w określonych ramach czasowych. Pomimo elastyczności, zachować stałe godziny rozpoczęcia i końca pracy.

Wynajem biura — rozwiązanie dla Ciebie?

Okres pandemii to również dobry czas na przemyślenia i zmiany. Nie każdy chce wrócić do swojej firmy. Wiele osób otworzyło nowe działalności i rozpoczęło pracę na własny rachunek. Jeśli jesteś jedną z tych osób i potrzebujesz przestrzeni biurowej na swoje spotkania biznesowe z klientami lub po prostu miejsca, w którym możesz pracować efektywnie i przyjemnie to biuro do wynajęcia Tychy Atrion Centrum Biznesowe może być dla Ciebie dobrym rozwiązaniem, gdzie nie tylko stworzysz nowy projekt, ale również smacznie zjesz w naszym bistro.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]