Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Jakie wózki dla dzieci posiadają gwiazdy? Sprawdziliśmy to

Istnieją produkty, które wyglądają, jakby miały klasę i produkty, które rzeczywiście ją mają. Spacerówki typu miejskiego firmy Egg nie bez powodu nazywane są wózkami gwiazd. Ich elegancki, ale bardzo nowoczesny design, dopracowanie w każdym, najmniejszym szczególe oraz wysoka jakość materiałów sprawiają, że nie tylko jest to akcesorium niezwykle praktyczne, ale i zadające szyku.

Co wyróżnia wózki Egg?

Wózki gwiazd Egg to unikalne, wyjątkowo komfortowe spacerówki domyślnie przeznaczone do przemierzania terenów miejskich.  Wyróżniają się one nie tylko charakterystycznym, pełnym klasy wyglądem, ale i wygodą oraz komfortem użytkowania.

Specyfika designu wózków Egg

Tym, co w pierwszej kolejności zwraca uwagę jest wyjątkowy, elegancki, ale minimalistyczny design wózków. Projekt oparty został na miękkich, opływowych liniach i łagodnie zaokrąglnych, prostych bryłach.

Dzięki temu wózek, pomimo swojej nowoczesności i braku zbędnej dekoracyjności, pozostaje przytulny i komfortowy dla dziecka.

Szyk i… praktyczność

Obok swoich niezaprzeczalnych walorów estetycznych wózki Egg są także niesamowicie praktyczne. Oferują szereg możliwości w modyfikowaniu wózka: od ułożenia podnóżka czy rączki, przez pozycję siedziska, po możliwość stworzenia wózka bliźniaczego. Produkt jest także niezwykle łatwy i szybki w montażu i demontażu.

Dodatkowo koła wózka zostały stworzone za pomocą technologii Tru Ride. Umożliwia to nie tylko poruszanie się po trudnym, nierównym terenie. Zapewnia kołom większą wytrzymałość, ale i znacząco poprawiają komfort jazdy.

Koła wózka Egg, bardziej niż w standardowych wózkach, absorbują  wstrząsy wynikłe z poruszania się po problematycznym podłożu, dzięki czemu jazda jest przyjemniejsza i łatwiejsza nie tylko dla rodzica, ale i dziecka.

Do kogo kierowane są wózki Egg?

Wózki Egg kierowane są do młodych, uwielbiających modę i nowoczesne rozwiązania rodziców, którzy nie lubią bylejakości i nie boją się zaciekawionych spojrzeń przechodniów.

Ze względu na swoją konstrukcję są one polecane także tym, którzy lubią, gdy wszystko jest na swoim miejscu i nie mają czasu/ochoty na długie szykowanie się na spacer i szukanie konkretnych akcesoriów po całym domu. W wózkach Egg – wszystko masz w jednym miejscu.

Wózek przeznaczony jest dla dzieci od 6 miesiąca życia i do 25 kilogramów wagi.

Zalety wózków Egg

 • możliwość manipulacji ułożeniem rączki i podnóżka (dzięki temu wózek sprawdza się dla rodziców każdego wzrostu)
 • możliwość stworzenia wózka bliźniaczego
 • łącznie 6 pozycji ułożenia siedziska (3 dla ułożenia przedniego i 3 dla tylnego)
 • stelaż umożliwia stworzenie wózka 3w1, jest on kompatybilny z fotelikami samochodowymi marek: BeSafe, Cybex, Kiddy, Maxi-Cosi oraz Recaro.
 • budka jest duża, a jej mechanizm składania i rozkładania pozostaje cichy
 • zawieszenie na wszystkich czterech kołach
 • możliwość zablokowania przednich kół
 • łatwość demontażu kół
 • duży, pojemny kosz umiejscowiony pod siedziskiem
 • do zestawu dołączone zostały: osłonka przeciwdeszczowa i moskitiera, tak, aby każdy spacer był dla dziecka przyjemny i komfortowy
 • wózek wykonany z wysokiej jakości materiałów, w tym z ekoskóry
 • wyposażony jest szelki i pałąk bezpieczeństwa, tak, aby nawet najbardziej niesforni podróżnicy mogli bezproblemowo poznawać świat

Źródło: markowewozki.pl