Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Z nami wprawka dla noworodka to nie powód do stresu

Czas, kiedy dziecko pojawia się na świecie, czas jest wypełniony radością. Samo oczekiwanie, a później narodziny to bomba pozytywnych emocji, ale też obaw, niepewności, a nawet łez.

Wiemy, że w naszym życiu dokonała się ogromna zmiana, od tej chwili jest ktoś, o kogo należy dbać i zapewnić bezpieczeństwo. Najważniejsze jest od teraz właściwie się o tego przygotować aby wyprawka dla noworodka była kompletna.

Co jest potrzebne dla noworodka?

Jeszcze przed narodzinami kierując się dbałością o spokój i wygodę, zabieramy się za skompletowanie wyprawki dla noworodka. Jest to zestaw potrzebnych, wręcz koniecznych niezbędników i akcesoriów, które powinny być z nami od narodzin dziecka.

Zadanie to wcale nie należy do łatwych, wybór jest duży i to również nie ułatwia wykonania. Pamiętajmy jednak o tym, by wszytko co jest przeznaczone dla niemowlaka, zostało zrobione z wysokiej jakości bezpiecznych materiałów i posiadało certyfikaty. W przygotowaniach i samych zakupach dobrym pomysłem może być stworzenie listy potrzebnych przedmiotów.

Co obowiązkowo powinniśmy kupić, a z czego można zrezygnować?

Przybory do spania, to poza łóżeczkiem, które już powinno stać w dziecięcym pokoiku, lub sypialni rodziców jest jedna z najpotrzebniejszych rzeczy. Noworodek jak wiadomo może spać większą część doby i wbrew pozorom w bardzo wielu miejscach poza łóżeczkiem W foteliku, na ręku rodziców, w wózku i jeszcze zapewne coś się znajdzie.

Więc pościel, dla noworodka najlepiej bawełniana lub muślinowa, z delikatnej i mięciutkiej antyalergicznej tkaniny. Znajdziemy również bambusową, która wyróżnia się właściwością antybakteryjną i hipoalergiczną. Pościele przeznaczone specjalnie dla noworodków zadbają o spokojny sen. Wyposażmy się też w matę do przewijania, która posłuży maluszkowi, ale i mamie.

Delikatne i przewiewne śpiworki, otulające dziecko do snu. Poduszka i pościel o wypełnieniu Milky Way, czyli miękkie, certyfikowane wypełnienie gwarantujące spokojne sny maluchowi.

Pieluszki, otulacze i kocyki  niezastąpione przy wielu sytuacjach, nie tylko w domu, ale na spacerze i w podróży.

Wybrane kosmetyki to postawa pielęgnacji noworodka

Kosmetyki i inne rzeczy potrzebne do higieny, oferujemy szeroki wybór niezbędnych kosmetyków do pielęgnacji delikatnej skóry noworodka. Wykonane z naturalnych składników, przebadane o najlepszej jakości kremy na odparzenia, oliwki, szampony, czy pudry. Również pieluszki jednorazowe i chusteczki nawilżane bambusowe, które są całkowicie biodegradowalne.

Akcesoria do karmienia, gryzaki i smoczki oczywiście jak w przypadku pozostałych przedmiotów dla noworodka są to przede wszystkim bezpieczne i wykonane dobrych materiałów. Taki niezbędnik wyprawkowy, czyli butelka do mleka. Pewnie nie jeden maluch obejdzie się bez smoczka, jednak dobrze mieć go pod ręką. W sytuacji, kiedy jest niespokojny, taki drobiazg może okazać się bardzo przydatny.

Warto przygotować też pierwsze zabawki

Typu Misie Szumisie, które są niezwykle pomocne w usypianiu maluszków. Uwalniają on odgłosy delikatnego szumu, który działa uspokajająco. Trzeba też dodać, że na wybór akcesoriów, szczególnie otulaczy, kocyków, czy śpiworków potrzebnych dla noworodka ma wpływ pora roku, w której dziecko się urodzi.

Jednak kompletowanie wszystkiego to zdecydowanie przyjemność. Kiedy wyprawka będzie już gotowa, spokojnie można oczekiwać na dziecko, a w jego pierwszych dniach życia opieka nad nim będzie dobrze i spokojnie zorganizowana.

Źródło: tamaja.pl