Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Agroturystyka na nowoczesną nutę

Nareszcie mamy upragnione wakacje. Podobnie jak wyczekiwali ich uczniowie i studenci, tak też czekali na nie z niecierpliwością przedstawiciele całej branży turystycznej. Chociaż dla nich wakacje to nie odpoczynek, a często ciężka praca, to również często jedyna w roku, możliwość zarobienia przyzwoitych pieniędzy. Nic dziwnego więc, że właściciele hoteli, pensjonatów, czy ośrodków agroturystycznych wyprzedzają się wzajemnie w atrakcjach zachęcających ewentualnych gości do zatrzymania się na dłużej.

Atrakcyjna przyroda

Właściciele gospodarstw agroturystycznych, jak i dyrektorzy ośrodków turystycznych, tych dużych i tych całkiem małych, śledzą wciąż zmieniającą się modę i aktualny popyt na najbardziej popularne atrakcje. Przyroda zwłaszcza ta bardzo odległa od wielkomiejskiego szumu jest coraz bardziej w cenie, ale wciąż sama lokalizacja to jeszcze za mało, aby oczarować potencjalnych gości. Konkurencja na rynku jest wysoka, a ostatnia wakacyjna możliwość wykorzystania bonu turystycznego, uparcie ukierunkowuje w stronę tworzenia najrozmaitszych atrakcji dla najmłodszych turystów, placów zabaw, małpich gajów i ogródków z basenami dla dzieci. Wszystko musi być niezawodne i sprawdzone, a odpowiednio dobrana nawierzchnia bezpieczna.

Bezpieczna estetyka

Decydując się na wybór bezpiecznej nawierzchni na plac zabaw, bez względu, czy będą to maty czy płyty gumowepowinniśmy kierować się zarówno estetyką ich wykonania, jak i parametrami dotyczącymi bezpieczeństwa ich użytkowania. Produkty te charakteryzują się bardzo stabilną, wzmocnioną strukturą, która zabezpiecza nawierzchnię przed trwałymi odkształceniami, co oznacza, że możemy postawić na niej np. ciężkie huśtawki nie martwiąc się o odgniecenia. Dodatkowym atutem tej nawierzchni są jej właściwości trudnopalne i wodoprzepuszczalne. Występują w wielu kolorach, są odporne na ścieranie, można je również personalizować. Na rynku dostępne są również elementy sensoryczne nawierzchni bezpiecznych.

Najlepiej u źródła

Wybór odpowiedniej posadzki gwarantuje podniesienie poziomu bezpieczeństwa wszystkich użytkowników miejsc rekreacyjnych. Gumowe nawierzchnie bezpieczne, czy to maty, płyty, czy elastyczne nawierzchnie wylewane minimalizują skutki upadków i innych urazów, redukują hałas i wstrząsy. Ponadto są łatwe w utrzymaniu czystości i doskonale sprawdzają się niezależnie od pory roku i warunków pogodowych. Jedne z najlepszych oferuje Firma DBR Bezpieczne nawierzchnie. Są one rekomendowane przez uznanych architektów i chętnie wybierane również w prestiżowych lokalizacjach.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]