Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

W co zapakować prezent dla dziecka na chrzest?

Wybierając się na chrzest, staje się przed dwoma dylematami: czym obdarować malucha, a także, w co ten podarunek zapakować. Pierwsza kwestia ma indywidualny charakter. W drugiej jednak chodzi o to, aby opakowanie było subtelne i nawiązywało do stylu uroczystości.

Propozycja na zapakowanie prezentu w ekologiczny i efektowny sposób

Pakowanie upominku na chrzest w torbę czy papier jest nieekologiczne. Przyczynia się do produkcji śmieci, dlatego warto zastąpić je świadomym wyborem. Będzie nim woreczek wykonany np. z nonwoven czy organzy. Nie tylko będzie wyglądał estetycznie, ale przede wszystkim będzie mógł być w przyszłości wykorzystany na różne sposoby — do organizacji zabawek malucha, stworzenia opakowania na pamiątki i wiele innych.

Woreczki błękitne – z czego powstają?

Produkuje się woreczki błękitne m.in. z tkaniny nonwoven. Ta cechuje się jednocześnie wytrzymałością i sprężystością. Dzięki temu materiał dopasuje się do kształtu rzeczy, która zostanie umieszczona w sakiewce, a także będzie odporny na nadmierne rozciąganie się czy przetarcia. To sprawi, że będzie mógł być wielokrotnie i na różne sposoby wykorzystywany – w zależności od potrzeb właściciela. Włókna nonwoven doskonale przyjmują barwniki, dlatego znajdziesz na rynku woreczki w wersji z nadrukami, ale także bez nich.

Woreczki produkuje się także z organzy. Ten materiał jest częściowo transparentny, dlatego eksponuje to, co znajduje się w sakiewce. Delikatna, niebieska barwa wygląda w tym wypadku bardzo subtelnie. Same woreczki są jednak sztywne, dzięki czemu nie gniotą się, nie odkształcają i są odporne na zniszczenia. Można w nich umieszczać drobne i lekkie rzeczy, a także te znacznie większe – wystarczy dobrze dobrać rozmiary.

Dobrej jakości woreczki są wyposażone w zaciągane sznurki – jedno- lub dwustronnie. Te stanowią dodatkowe elementy ozdobne, które można np. zawiązać na kokardę. Pełnią jednak również praktyczną funkcję: są zabezpieczeniem dla zawartości woreczka, chroniąc ją przed rozsypaniem się i zgubieniem.

Jak można wykorzystać woreczki błękitne?

Woreczki błękitne sprawdzą się nie tylko jako opakowania dla prezent dla chrzczonego dziecka, ale również m.in. jako:

  • opakowania na drobne upominki dla gości wesel, chrztów czy przyjęć komunijnych – umieścisz w nich m.in. minikosmetyki, zioła, minimiody czy słodycze,
  • torebki na prezenty z okazji baby shower,
  • produkty do organizacji rzeczy w pokoju dziecka – w woreczku błękitnym umieścisz m.in. puzzle czy klocki lego,
  • torebki na produkty rękodzielnicze,
  • organizery podróżne – na bieliznę, biżuterię czy buty.

Na rynku są dostępne woreczki m.in. w rozmiarach 7 x 9 cm, 18 x 24 cm, 22 x 30 cm czy 30 x 45 cm. Dobierz konkretny produkt do swoich potrzeb, a także pomysłów.

Dlaczego warto kupić woreczki błękitne?

Woreczki błękitne to produkty wielorazowe. Możesz je wykorzystać na różne sposoby i wielokrotnie. Wystarczy je wyprać lub wyczyścić, aby ponownie wyglądały dobrze. Korzystając z sakiewek, dbasz o swój budżet i o ekologię: nie kupujesz wciąż nowych opakowań, a także nie zaśmiecasz jednorazówkami planety. Woreczki to połączenie wysokiej jakości z dobrą ceną — wypadają nawet korzystniej niż jednorazowe produkty jak torby czy papiery.