Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Tabliczki adresowe na dom – jakie wybrać?

Oznakowanie budynku jest nie tylko praktyczne, ale przede wszystkim obowiązkowe. Brak widocznego i czytelnego numeru domu grozi bowiem mandatem. Na rynku dostępnych jest jednak wiele rozwiązań, które pozwalają oznaczyć nasz dom za pomocą numeru porządkowego i nazwy ulicy, przy jakiej się znajduje. Do najpopularniejszych należą tabliczki adresowe. Jakie są ich rodzaje, co wybrać?

Tabliczki adresowe bez podświetlenia

W sytuacji, gdy budynek jest dobrze oświetlony po zmroku. A przynajmniej miejsce, gdzie ma być zamocowane oznakowanie budynku, jest dobrze oświetlone np. przez lampę uliczną, wystarczające będą tabliczki adresowe bez podświetlenia. Takie oznakowanie budynków dostępne jest w szerokiej gamie rozmiarów. Co ciekawe, znajdziemy tabliczki adresowe oferowane w bardzo ciekawej kolorystyce, dzięki czemu stanowią one także stylowy, a nawet oryginalny element dekoracyjny.

Warto przy tym mieć na uwadze, że tabliczka adresowa powinna zawierać zarówno numer budynku, jak i nazwę ulicy czy placu, przy którym stoi. Jeśli ulica nie ma nadanej nazwy, w takiej sytuacji podaje się nazwę miejscowości.

Tabliczki adresowe podświetlane

Alternatywą dla zwykłych tabliczek adresowych są nowoczesne tabliczki podświetlane. Tego typu rozwiązanie sprawdza się szczególnie wtedy. Gdy numer domu z ulicy nie jest widoczny w nocy czy to z powodu dużego oddalenia, czy braku oświetlenia ulicznego. Przy czym do wyboru mamy kilka możliwości podświetlenia oznakowania budynku.

Do najbardziej praktycznych i prostych także pod względem montażu, należą tabliczki adresowe LED, dostępne również z niezwykle praktycznym czujnikiem zmierzchu. Można je przymocować w dowolnym miejscu fasady budynku (oczywiście widocznym z ulicy) lub na ogrodzeniu posesji. Ponadto tabliczki podświetlane LED są bezobsługowe i odznaczają się dużą trwałością. Moduły LED zapewniają do kilku tysięcy godzin pracy, dzięki czemu będą spełniać swoją funkcję przez wiele lat!

A może cyfry na dom?

Natomiast jeśli chcemy czegoś innego niż tabliczki adresowe, możemy zdecydować się na cyfry na dom. Takie rozwiązanie także dostępne jest w dwóch opcjach, czyli cyfry na dom z podświetleniem lub bez podświetlenia. I tak samo, jak tabliczki adresowe są one dostępne w różnych rozmiarach i kolorystyce.

Jak widać, wybór rodzajów oznakowania budynków jest dość spory. Dzięki temu w łatwy sposób dopasujemy tabliczki adresowe czy cyfry na dom zarówno do wyglądu elewacji, jak i warunków otoczenia. Tak, aby stanowiły one ładną ozdobę i widoczne oznakowanie. W ten sposób każdy gość, kurier czy listonosz, trafią do nas bez problemu!

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]