Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Co to jest braletka? Jak ją nosić i dla kogo będzie najlepszym rozwiązaniem?

Braletka to coraz bardziej popularny rodzaj biustonosza, który gwarantuje niezwykłą wygodę oraz uczucie swobody. Jest to najmniej uwierający rodzaj stanika, można wręcz powiedzieć, że daje nam poczucie, jakbyśmy w ogóle go nie miały. Dzięki braletce nasz biust wygląda naturalnie, jednocześnie nie prześwitując spod ubrania. Jest to uniwersalny stanik, który mogą nosić zarówno kobiety z mniejszym, jak i większym biustem.

Co to jest braletka?

Dla wszystkich osób, które nie wiedzą co to jest braletka, spieszymy z wyjaśnieniem. Jest to miękki, delikatny stanik, który swoim wyglądem przypomina krótkie, letnie topy. Często jest on wkładany przez głowę i nie posiada metalowych zapięć, takich jak standardowe, klasyczne biustonosze. Jest to stanik XXI wieku, który zapewnia wygodę przez cały dzień, nie krępuje ruchów i nie powoduje uczucia ucisku i opuchnięcia po całym dniu noszenia.

Nasz biust w braletce układa się swobodnie i nie jest ściśnięty. Zdecydowanie łatwiej jest również dobrać jej rozmiar. Mamy również możliwość wyboru odpowiadającego nam materiału. Braletki są wykonane z koronki, bawełny oraz bardziej elastycznych tkanin. Na rynku jest coraz większy wybór tego rodzaju biustonoszy.

Braletka nie posiada żadnych usztywnień ani fiszbin, dzięki czemu nie powoduje utarć i nie uwiera nas podczas siedzenia. Jest to dość zdrowa odmiana dla naszych piersi, które każdego dnia uciskane są stanikami. Jeżeli planujemy założyć do pracy luźniejszy sweter lub koszule over size, braletka będzie świetnym odpoczynkiem la naszych piersi. Zdecydowanie jest również polecana w momencie, gdy czekamy na kobiece dni, a nasze ciało staje się często opuchnięte i nabrzmiałe. Będziemy miały zdecydowanie większy komfort noszenia.

Dla kogo braletka będzie najlepszym rozwiązaniem?

Kiedy opisywaliśmy wyżej co to jest braletka, wspomnieliśmy, że jest to biustonosz uniwersalny. I tak właśnie jest. To opcja idealna dla każdej z nas, a przede wszystkim bardzo wygodna i zapewniająca ogromny komfort noszenia. Biustonosz towarzyszy nam zazwyczaj przez cały dzień, dlatego warto zadbać o własną wygodę i swobodę ruchów. Jest ona również świetnym rozwiązaniem na dzień wolny od wszelkich obowiązków, kiedy możemy delikatnie zwolnić tempo i wyluzować. Nasz biust również potrzebuje odpoczynku, dlatego braletka może stać się bieliźnianym odpowiednikiem dresu.

Na noszenie braletki mogą sobie pozwolić wszystkie kobiety bez względu na kształt oraz rozmiar piersi. U kobiet z delikatnie większymi piersiami mogą powodować jednak pewien dyskomfort związany z brakiem wzmocnienia i mniejszym podtrzymaniem piersi. Przy wyborze braletki również powinniśmy kierować się posiadanym przez nas wymiarem obwodu pod biustem oraz rozmiarem miseczki. Jest to bardzo ważne, aby objęła ona całą pierś i nie była zbyt ciasna. Za małe rozmiary mogą powodować uciski, które mają ogromny wpływ na zdrowie oraz wygląd naszych piersi.

Braletki mają różne kształty i ramiączka. Mogą występować jako bardziej sportowe staniki z szerokimi ramiączkami, które powoduję, że czujemy się bardziej komfortowo i mamy lepsze podtrzymanie, ale znajdziemy również koronkowe, romantyczne egzemplarze, które najczęściej występują na cienkich ramiączkach i podkreślają dekolt oraz ramiona. Możemy również zakupić braletkę wygodną, dającą komfort, która całkowicie zakryje nasz biust. Dostępne są również prześwitujące, a nawet całkowicie przezroczyste modele, które mogą w naszej szafie pełnić nieco bardziej romantyczną funkcję.

Jakie są mocne atuty braletki?

Najważniejszą i najczęściej wspominaną funkcją braletki jest wygoda noszenia oraz komfort. Braletka nie krępuje ruchów, dzięki czemu jest świetnym rozwiązaniem w każdej sytuacji. Może służyć zarówno jako element codziennego stroju, jak i bielizna wieczorowa. Podkreśla i chroni nasz biust, jednocześnie nie powodując ucisków i dyskomfortu, z którym mierzymy się w usztywnianych stanikach.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]