Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Podstawowy element grudniowej stylizacji – czapki mikołajkowe

Grudniowe stylizacje to kozaki, puchowe kurtki i… mikołajkowe czapki. Czerwone nakrycia głowy z białymi pomponami to prawdziwy hit na naszych ulicach. Niektórzy zaczynają nosić je jeszcze w listopadzie, a inni wybierają jako zabawne przebranie 6. grudnia czy w czasie Wigilii. Warto się w nie zaopatrzyć! Zobacz, co masz do wyboru i gdzie zamówisz najlepsze produkty w atrakcyjnych cenach.

Klasyczne czapki mikołajkowe

Jeżeli lubisz klasykę i zależy Ci na prostej czapce mikołajkowej bez zbędnych zdobień czy dodatków, to poszukaj takiego produktu w sklepie https://decomaxparty.pl/207-czapki-mikolaja. Za najprostszy model zapłacisz zaledwie 1,30 złotych! To świetna okazja do tego, aby zaopatrzyć w czapki nie tylko siebie, ale też swoich bliskich – rodzinę, przyjaciół, współpracowników, dzieci z przedszkola czy ze szkoły.

Klasyczna czapka mikołajkowa nie kosztuje dużo, a jest wygodna w noszeniu i świetnie leży na głowie. Prezentuje się nienagannie zarówno jako element całego stroju Świętego Mikołaja, jak również sam dodatek do codziennej stylizacji. Tylko pamiętaj, aby zamówić ją z odpowiednim wyprzedzeniem, aby w szale przedświątecznych zakupów otrzymać ją na czas.

Czapki mikołajkowe premium

Jeśli chcesz świętować Boże Narodzenie w eleganckim stylu postaw na błyszczącą czapkę mikołajkową. Taką, która jest obsypana brokatem albo zdobiona nadrukami w postaci złotych gwiazdek. Co Ci to da? Takie nakrycie głowy będzie doskonale widoczne, a w świetle lampek choinkowych czy świec będzie się przepięknie mieniło milionem refleksów.

Niektórzy producenci oferują także czapki z elementami podświetlanymi. W materiale skrywają mechanizm zasilany baterią, który po włączeniu emituje kolorowe światełka – zazwyczaj białe lub czerwone. Mogą one być punktowe, jak również przybierać kształty charakterystyczne dla świąt – gwiazdki, bałwanki czy bombki.  Jaki jest minus takiego nakrycia? Jest droższe, czasem niewygodne i traci na atrakcyjności, jeśli nie jest zasilane baterią.

Świąteczne nakrycia głowy to nie tylko czapki. Jeśli pragniesz dodać swojej stylizacji charakteru możesz zdecydować się np. na tematyczną opaskę z rogami diabełka czy porożem renifera. Ciekawie wyglądają też czerwono-zielone czapki elfów oraz inne, które mają dodatkowo dzwoneczki brzęczące przy każdym ruchu. Dla tych, którzy chcą jeszcze lepiej wczuć się w rolę Świętego Mikołaja powstają czapki łączone z brodą i wąsami – z takim kamuflażem nie rozpoznają Cię nawet najbliżsi!

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]