Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Uniformy ochronne wysokiej jakości, czyli odzież medyczna z USA

Od niedawna w polskiej branży odzieży ochronnej dla służby zdrowia coraz częściej padają zapytania o możliwość zakupu ubrań medycznych z USA, które są bardzo popularne wśród medyków z innych krajów. Liczni krajowi producenci starają się być przedstawicielami tej zagranicznej odzieży na wzgląd swych klientów. Zatem dlaczego amerykańskie marki cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem? Czym się charakteryzuje?

Odzież medyczna z USA – czym się wyróżnia?

Amerykańska odzież medyczna jest wyznacznikiem funkcjonalności i jakości ubrań w tej branży. Dostępne marki produkowane są przez długodziałające firmy, które posiadają ogromne doświadczenie oraz bogate portfolio licznych i różnorodnych projektów. Ich asortyment wyróżnia przede wszystkim wysoka jakość produkcji oraz dbałość o wszelkie aspekty, którymi winna wyróżniać się odzież ochronna lekarzy, pielęgniarzy, fizjoterapeutów, a także innych pracowników służby zdrowia. Poza tym odzież medyczna z USA ceniona jest za niebagatelne, nowoczesne wzornictwo, wygodny i schludny krój oraz wysokiej jakości materiały, które zostały użyte do ich produkcji.

Amerykańska odzież medyczna w ofercie firmy Uniformix

Firma Uniformix jest jednym z największych producentów i sprzedawców ochronnej odzieży medycznej w naszym kraju, która charakteryzuje się wysokim komfortem użytkowania. Są oni także wyłącznym i bezpośrednim reprezentantem amerykańskich marek, takich jak: Barco Uniforms, Med Couture, Cherokee i Landau. Pośród ich propozycji znajdziemy przeróżną odzież ochronną, która gwarantuje komfort noszenia, a także profesjonalny i schludny wizerunek. Poznajmy bliżej każdą z nich.

Med Couture – jedna z najpopularniejszych marek amerykańskiej odzieży medycznej, która jest połączeniem klasycznych elementów z nowoczesnymi wstawkami. Dostępne ubrania powstają w oparciu o użycie innowacyjnych technologii, dzięki czemu są one bardziej elastyczne, przewiewne oraz wytrzymałe. Dodatkowo w produkcji wykorzystywane są tkaniny MC2 bądź EZ-Flex, co umożliwia precyzyjne dopasowanie się ubrania do sylwetki oraz jego współgrania z każdym ruchem naszego ciała. Poza tym ubrania tej marki wyróżniają takie detale jak: elastyczne wstawki, niewielkie rozcięcia po bokach, dodatkowe przeszycia, kieszonki na długopis, czy pętelki na identyfikator.

Barco Uniforms– kolejna duża marka odzieży medycznej z USA, która cieszy się ogromnym zaufaniem. Firma ta swoją popularność zdobyła poprzez wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań podczas produkcji. Jako pierwsi podczas wytwarzania swych nowoczesnych uniformów użyli nylon, dzięki czemu obecnie możemy cieszyć się wzorzystymi ubraniami medycznymi. W swej ofercie posiadają znaną i lubianą kolekcję Grey’s Anatomy odznaczającą się nowoczesnymi fasonami oraz funkcjonalnymi materiałami, które są niezmiernie lekkie, miękkie w dotyku oraz przewiewne.

Cherokee – amerykańska marka, która uwielbiana jest przez licznych pracowników służby medycznej z całego świata. Odzież tej firmy łączy w sobie użycie nowoczesnych materiałów z funkcjonalnym krojem i stylowymi dodatkami. Dostępne ubrania mają uniwersalne kolory, dzięki czemu łatwo można skompletować cały uniform.

Landau – marka odzieży medycznej z USA, która oferuje niezawodną jakość, wygodę użytkowania oraz niepowtarzalny design. Każdy egzemplarz powstaje w oparciu o kontrolę każdego etapu produkcji. Zaprojektowane ubrania są dopracowane w każdym calu, z dbałością o niepowtarzalną konstrukcję, unikalny wzór oraz ich niezmierną funkcjonalność. Firma dbając o zadowolenie swych klientów, testuje zaplanowane egzemplarze w postaci prototypów, w celu ich optymalnego dopasowania do potrzeb pracowników służby zdrowia.