Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Jakie soczewki powinien stosować zawodowy kierowca?

Prowadzenie pojazdów wymaga dobrego wzroku. Bez tego zorientowanie się w trasie oraz sytuacji na drodze byłoby niemożliwe. Dlatego znalezienie dobrych soczewek jest podstawową kwestią bezpieczeństwa. Co więcej, wymaga tego prawo. A jakie soczewki najlepiej sprawdzą się dla zawodowego kierowcy, który większość czasu spędza za kółkiem? Istnieje kilka przeznaczonych specjalnie dla niego rozwiązań.

Obowiązkowe badanie wzroku – okulista Szczecin

Choć może to wydawać się to oczywiste, należy podkreślić ważną rolę specjalistycznych badań wzroku. Powinien je przeprowadzić okulista Szczecin ma dostęp do wielu fachowców w tej dziedzinie. Część z nich pracuje dla naszego salonu w tym mieście. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z usług German Optiker. Okulista zbada wzrok i podpowie, czym się kierować podczas wyboru produktu.

Co jest istotne podczas jazdy samochodem?

Dopiero z wiedzą o wadzie wzroku można przyjrzeć się poszczególnym rozwiązaniom w zakresie soczewek. Zwyczajne modele nie są odpowiednio przygotowane do wykonywania zawodu kierowcy. Warto zauważyć, że zawodowcy często muszą jeździć zarówno podczas zmierzchu, jak i nocy. Niekiedy również o świcie. Promienie słoneczne o tych porach dnia padają w zupełnie inny sposób. Na dodatek nocą należy liczyć się ze światłami nadjeżdżających z naprzeciwka samochodów. Poza tym część kierowców po 40. r.ż. może zmagać się z prezbiopią (starczowzrocznością). Jeszcze do niedawna znalezienie rozwiązania na wszystkie wymienione problemy byłoby niemożliwe.

Soczewki miesięczne Acuvue dla kierowców

Na szczęście duże firmy działające w branży soczewek kontaktowych i korekcyjnych stworzyły produkty dostosowane specjalnie do potrzeb kierowców. Dobrym przykładem są soczewki miesięczne Acuvue, które zostały opracowane przez firmę Johnson&Johnson. Czym się wyróżniają na tle tradycyjnych rozwiązań? Przede wszystkim korzystają z technologii nawilżania oka, co jest niezwykle przydatne podczas pokonywania bardzo długich tras. Co więcej, soczewki tej marki chronią przed promieniowaniem UV. Ochrona sięga 99% w przypadku promieni UVB i 96% dla promieni UVA.

Poza tym stworzone dla kierowców szkła mogą być progresywne. To ułatwia szybkie skupienie wzroku na obiektach znajdujących się przed samochodem, a także na desce rozdzielczej czy lusterkach. Kierowcy docenią też soczewki niwelujące odblaski od nadjeżdżających samochodów (nawet o 90%). Jest to możliwe dzięki podniesieniu kontrastu, co umożliwia lepsze postrzeganie kolorów oraz konturów.

Gdzie zdobyć soczewki miesięczne Acuvue?

Profesjonalne, odpowiednio przechowywane soczewki mają w swoim asortymencie wyłącznie zaufani dostawcy. Dlatego polecamy uwadze naszą ofertę. Posiadamy soczewki miesięczne Acuvue w doskonałej cenie. Na dodatek dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej dziedzinie potrafimy doradzić wybór najlepszego produktu dla danego kierowcy.

W tym celu wystarczy skontaktować się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Zachęcamy też do odwiedzenia naszych salonów w Szczecinie, Gliwicach lub Opolu, gdzie na miejscu  można wybrać odpowiednie soczewki.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]