Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Redukcja tkanki tłuszczowej, ujędrnienie skóry i redukcja cellulitu w jednym?

Zgrabna sylwetka i elastyczna skóra to nie tylko piękny wygląd i zadowolenie, ale również lepsze samopoczucie i zdrowie. Warto pamiętać, że skóra stanowi najważniejszą barierę chroniącą organizm przed patogenami, należy więc o nią odpowiednio dbać. By zredukować cellulit i zbędną tkankę tłuszczową nie trzeba sięgać po rozwiązania ekstremalne. Zobacz, jakie efekty daje endermologia Alliance.

Cellulit, czyli tzw. skórka pomarańczowa

Każda kobieta słyszała o cellulicie, występuje bowiem u 85% kobiet. Pojawia się zazwyczaj w okresie dojrzewania lub później. Nasila się wraz z wiekiem, szczególnie w czasie ciąży a później menopauzy oraz w wyniku zaburzeń hormonalnych. Cellulit występuje na udach, pośladkach i brzuchu. Przy poważniejszych problemach, może się również uwidaczniać na kolanach, ramionach oraz plechach. Dotyczy to szczególności osób z większą nadwagą. Skóra staje się pofałdowana i nierówna, a z czasem tworzą się w tkance podskórnej grudki. Im poważniejsze zmiany cellulitowe, tym większy problem, szczególnie, że miejsca te mogą stać się bardziej tkliwe i bolesne.

Warto zwrócić uwagę, że problem cellulitu dotyka kobiet w różnym wieku i w różnym stopniu należy z nim walczyć i stosować skuteczne sposoby.

Endermologia Alliance – doskonała metoda na redukcje cellulity i zbędnej tkanki tłuszczowej

Pozbycie się cellulity i nadmiaru tkanki tłuszczowej może być trudne, nawet jeśli stosujesz dietę i uprawiasz sport. W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem są zabiegi oferowane przez gabinety medycyny estetycznej.

Endermologia Alliance to zabieg, którego skuteczność porównywana jest to operacji plastycznych, jednak znacznie bezpieczniejszy i nie wymaga ingerencji chirurgicznej. Co więcej, endermologia Allience nie tylko usuwa cellulit i redukuje tkankę tłuszczową, lecz także ujędrnia skórę i nadaje jej świeżego i elastycznego wyglądu. Jego wysoka efektywność oparta została na najnowszych opatentowanych technologiach, które pobudzają procesy biologiczne skóry.

W czym tkwi tajemnica skuteczności Endermologii Alliance?

Endermologia Allience to wysokospecjalistyczny masaż z wykorzystaniem podciśnienia, który stymuluje znajdujące się w głębszych warstwach skóry fibroblasty. Są to aktywne metabolicznie komórki tkanki łącznej, stanowiące podstawowy materiał budulcowy skóry właściwej, odpowiedzialne za produkcję i wydzielanie takich substancji jak: kolagenu, proteoglikanów oraz włókien międzykomórkowych, oraz enzymów, między innymi kolagenazy i stromelizyny. To właśnie dzięki nim nasza skóra jest jędrna, elastyczna i gładka.

Stymulacja i aktywacja fibroblastów za pomocą urządzenia firmy LPG pobudza je do produkcji najważniejszych substancji odmładzających, w tym również kwasu hialuronowego. Skóra po zabiegach endermologii Allience staje się bardziej sprężysta i jędrna.

Endermologia Allience pomaga również usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej, działając na znajdujące się pod skórą komórki tłuszczowe i przyspieszając ich metabolizm oraz rozbijając złogi tłuszczowe.

Kto może korzystać z Endermologii Allience?

Endermologia Allience to zabieg bezinwazyjny wykonywany przy pomocy urządzenia firmy LPG. Specjalna komora w głowicy wytwarza podciśnienie, a znajdujące się w niej rolki masują skórę, ponieważ nie dochodzi do agresywnej ingerencji w tkanki, nie wiąże się z zagrożeniem poważnym skutków ubocznych oraz nie wymaga rekonwalescencji. Sam zabieg trwa od 20 do 40 minut, nie więc czasochłonny, a efekty są już widoczne po trzecim masażu. By uzyskać trwałe efekty, potrzebna jest seria 10-20 zabiegów, zależnie od stopnia zaawansowania cellulitu.

Endermologia jest przeznaczona dla kobiet w różnym wieku, a przeciwwskazania dotyczą nielicznych i poważnych schorzeń. Z tej metody nie mogą korzystać osoby:

  • z trwającymi zakażaniami bakteryjnymi, grzybiczymi oraz wirusowymi, również z opryszczką;
  • kobiety w ciąży oraz wczesnym okresie poporodowym;
  • z rozrusznikiem serca;
  • z chorobami układu krążenia i chorobami żylnymi i żylakami;
  • stosujące leki przeciwzakrzepowe, tzw. antykoagulanty;
  • z chorobami nowotworowymi;
  • lokalnymi stanami zapalnymi i chorobami skóry.