Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Markowe konfitury – czy to dobry pomysł na prezent?

Słodycze lubią i dzieci, i dorośli, dlatego słodkie pyszności są często wręczane jako prezent. Warto w takich przypadkach wybierać produkty wysokiej jakości, efektownie zapakowane, a dobre konfitury jak najbardziej spełniają te warunki.

Jak wybrać konfiturę na prezent?

Za najlepsze uchodzą konfitury domowej roboty, ale w sklepach takich jak eterno.pl można nabyć przetwory robione tradycyjnymi metodami, dzięki czemu wyraźnie się one różnią od tanich, przemysłowych wyrobów. Dobrej jakości konfitury można poznać nie tylko po unikalnym smaku, ale również po składzie – nie mają one żadnych sztucznych konserwantów i barwników, a jedynie świeże owoce i naturalne dodatki.

Markowe konfitury są w ładnych opakowaniach, nie ma na nich ceny, można za to spersonalizować swój prezent, jak w przypadku przetworów od Eterno – na etykiecie są wydrukowane życzenia dla wybranej osoby, na przykład dla Dziadka Andrzeja. Słoiczki już samym swoim wyglądem przypominają smakołyki z domowej spiżarki, a ich zawartość nie powinna rozczarować nawet wytrawnych koneserów.

Efektowne zestawy konfitur

Szykując słodki prezent, nie trzeba wcale ograniczać się do jednej tylko konfiturki. Popularnym rozwiązaniem są zestawy słodkich przetworów oraz większe skrzyneczki prezentowe, w których obok konfitur znajdują się tradycyjne syropy owocowe, miód, aromatyczne herbaty, oryginalne przetwory wegańskie, dodatki do mięs. Zestaw jest od razu pakowany tak jak na prezent, a do kompletu można jeszcze dołączyć kartkę okolicznościową z życzeniami.

Zestawy prezentowych konfitur nadają się na każdą okazję. Można je podarować na Dzień Kobiet, w prezencie urodzinowym, na Walentynki czy w rocznicę ślubu. Pojedyncze słoiczki z konfiturami często wręczane są gościom weselnym w podziękowaniu za przybycie na to uroczyste wydarzenie.

Spersonalizowany zestaw konfitur znajdzie mnóstwo zastosowań w kuchni. Konfitury pasują nie tylko do kanapek, ale też do naleśników, ciasteczek czy gofrów, można je dodawać do herbaty – są słodkie, więc z powodzeniem zastąpią biały cukier. Konfitury robione ze świeżych owoców sprawdzą się nawet jako domowe leki na sezonowe infekcje – mają dużo witaminy C, która podnosi naszą odporność, co przyda się nie tylko w sezonie jesienno-zimowym, ale przez cały rok.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]