Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Srebrne naszyjniki – jakie będą modne w nadchodzącym sezonie?

Efektowna i decydująca o ostatecznym charakterze całej stylizacji, duża, inspirowana modą lat 80. i maksymalnie błyszcząca – biżuteria na sezon 2022/2023 zaskoczy nas formą i uniwersalnością. Przeczytaj i zobacz, jakie srebrne naszyjniki będą modne w nadchodzącym sezonie i o jakie korale warto uzupełnić dotychczasową kolekcję.

Gorące trendy na chłodne miesiące. Co proponują projektanci?

Biżuteria na jesień-zimę 2022/2023 musi zwracać uwagę – na topie będą ciężkie korale, proste, graficzne konstrukcje, zestawy łańcuszków, naszyjniki – łańcuchy i naszyjniki srebrne z dużymi zawieszkami. Ozdoby na szyję będą przykuwały wzrok, zdobiły minimalistyczne zestawy i sprawdzały się również na co dzień. Jeśli zastanawiasz się, gdzie szukać topowych propozycji i po które srebrne naszyjniki warto sięgnąć, koniecznie sprawdź ofertę internetowego sklepu jubilerskiego Anka Biżuteria. Różnorodny asortyment to nie tylko klasyczne propozycje.

Najpiękniejsze srebrne naszyjniki na jesień-zimę 2022/2023

Srebrne naszyjniki na sezon jesień-zima 2022/2023 mogą mieć różnorodne formy – obok klasycznych modeli, w ofercie dobrych internetowych sklepów jubilerskich pojawiają się efektowne wariacje, w tym zestawy naszyjników, obejmujące ciekawy miks srebrnych łańcuszków, ażurowych przywieszek i kamieni naturalnych i naszyjniki – łańcuchy, dodatkowo zdobione ciekawą przywieszką. Często wybieraną alternatywą dla srebrnego naszyjnika może być także naszyjnik z dużą zawieszką – florystyczną, religijną lub z motywem zwierzęcym.

Naszyjniki złote czy srebrne? Jakie będą modne w nadchodzącym sezonie?

Wybór srebrnych naszyjników na sezon jesień-zima 2022/2023 nie ogranicza się wyłącznie do formy biżuterii, ale także – kolorystyki. Obok klasycznych srebrnych ozdób pojawiają się bowiem ozdoby pozłacane. Wiele kobiet obawia się, że taka biżuteria szybko straci pierwotny blask. Nic bardziej mylnego – pozłacane łańcuszki srebrne prezentują się bardzo okazale i są szczególnie polecane paniom o nieco ciemniejszej karnacji lub mogącym pochwalić się piękną opalenizną.

Pozostałe trendy jubilerskie na sezon jesień-zima 2022/2023

Warto pamiętać, że srebrne naszyjniki to nie jedyne gorące trendy na jesień i zimę 2022/2023. W nadchodzącym sezonie z powodzeniem możesz nosić ciężkie korale (np. z bursztynem), srebrne naszyjniki z czarnych pereł lub z pereł Swarovskiego, okazałą biżuterię artystyczną, wykorzystującą kryształy i perły, a także – naszyjniki z pereł w stylu Coco Chanel.