Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Niech urodziny Twojego dziecka nigdy nie będą nudne! – Sprawdź propozycje dekoracji urodzinowych

Dzieci marzą o coraz to ciekawszych motywach urodzinowych. Poznaj najciekawsze dekoracje urodzinowe i zachwyć swoje dziecko w dniu jego urodzin.

Dekoracje urodzinowe dla dziecka

Ze względu na to, że wyobraźnia dzieci nie ma granic, często wymyślają one różne dekoracje, którym ciężko jest sprostać. Bardzo popularne stało się jednak organizowanie urodzin tematycznych. Dzięki temu impreza ogranicza się do jednego, ewentualnie kilku motywów, dzięki którym dużo łatwiej jest trafić w marzenia oraz gust dziecka. Od czego zacząć? Przede wszystkim warto porozmawiać z dzieckiem o tym, jak wyobraża sobie swoją imprezę urodzinową i co chce by się na niej pojawiło.

Dekoracje, które sprawdzą się niezależnie od tematu imprezy to na pewno kolorowe światła, serpentyny, a także balony z helem. Dzieci uwielbiają kolory dlatego im bardziej kolorowo tym lepiej. Talerzyki, sztućce, kubeczki – z tymi elementami również można zaszaleć. Balony, a w szczególności te foliowe w kształcie literek robią furrorę podczas każdego przyjęcia. Błyszczą się i wyglądają doskonale dlatego często są elementem ścianki do tworzenia zdjęć.

Najciekawsze propozycje motywów urodzinowych

Dzieci często oglądają dużo bajek animowanych, a w nich z pewnością znajdują bohatera z którym się utożsamiają. Posiadając takiego „idola” często nierzadko chcą by towarzyszył im on w każdym momencie życia, dlatego zorganizowanie tematycznych urodzin jest doskonałym sposobem na wzbudzenie zachwytu u dziecka.

Motyw urodzin – dinozaury

Dziecko będące fanem tych prehistorycznych stworzeń z pewnością będzie szczęśliwe jeśli motyw dinozaura pojawi się podczas imprezy urodzinowej. Impreza w istnie dzikim stylu nie może się obejść bez talerzyków z motywem dinozaura, zielonych balonów, a także serwetek z tym motywem. Ciekawym pomysłem na udekorowanie pomieszczenia jest zawieszenie girlandy z napisem „Happy Birthday” oraz zdjęciami dinozaurów.

Motyw urodzin – kosmos

Fani kosmosu będą zachwyceni jeśli na ich urodzinowym stole pojawi się zastawa nawiązująca do kosmosu. Talerzyki w kształcie rakiety kosmicznej wzbudzą zainteresowanie każdego dziecka. Warto zadbać o to by cały stół nawiązywał do tego miejsca, dlatego obrus powinien być srebrny, a reszta elementów nawiązywać do kosmosu i tego co w sobie kryje.

Motyw urodzin – bohater z bajki animowanej

Każdy rodzic mając w domu fana Psiego Patrolu, Strażaka Sama, Elzy czy Świnki Peppy z pewnością zdaje sobie sprawę z tego, że w dniu urodzin musi pojawić się motyw tej bajki. Dziecko z pewnością jest zdania „im więcej tym lepiej” dlatego najlepiej gdyby motyw ten znalazł się wszędzie i na wszystkim. Warto jednak postąpić ze smakiem i przygotować dekoracje, które nie będą wiązać się z przepychem. Na stole porozkładaj talerzyki oraz sztućce w kolorze przewodnim imprezy, do tortu lub babeczek możesz wbić świeczki urodzinowe lub pikery nawiązujące do bohatera bajki animowanej. Girlandy, balony, a także trąbki z wizerunkiem ulubionego bohatera wywołają masę pozytywnych emocji.

Motyw urodzin – jednorożce

Jednorożce kojarzą się z istnie bajkowym stylem, dlatego charakter takiej imprezy powinien opływać w kolorze różowym. Balony w kształcie jednorożców nadmuchane helem wzbudzą zainteresowanie oraz ciekawość, a dodatkowo będą fantastycznie wyglądać. Do babeczek oraz tortu warto wbić pikery, które doskonale się prezentują. Aby uniknąć zapożyczania sobie przez dzieci butelek z wodą, na butelki nałóż spersonalizowane zawieszki dla każdego uczestnika imprezy.

Inne ciekawe propozycje dekoracji urodzinowych dla dzieci znajdziesz w sklepie > https://congee.pl/pol_n_URODZINY_DZIECI-8089.html

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]