Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Jak dobrać bazę do paznokci?

Baza jest jednym z produktów, które rewelacyjnie wpływają na trwałość manicure i sprawiają, że wygląda on świetnie nawet po wielu tygodniach! W sklepach i hurtowniach kosmetycznych można znaleźć wiele preparatów, różniących się przeznaczeniem i składem. Jak dobrać bazę do paznokci? Biorąc pod uwagę ilość różnych produktów, może Ci się to wydawać dość trudnym zadaniem. Jesteśmy jednak przekonani, że dzięki naszym wskazówkom i poradom szybko i łatwo wybierzesz idealną bazę do swoich paznokci! Przekonaj się, że nie ma płytki, do której nie da się dobrać odpowiedniego produktu. Szeroka oferta preparatów do paznokci zresztą zdecydowanie ułatwia to zadanie!

Baza do paznokci must have każdej paznokciomaniaczki!

W naszych tekstach wielokrotnie pisaliśmy o tym, jak istotne jest posiadanie odpowiedniej bazy do paznokci. W końcu to produkt, od którego w ogromnej mierze zależy wygląd Twojej płytki. Jak dobrać bazę do paznokci? Która baza jest “tą najlepszą”? Na te pytania nie ma jednej, właściwej odpowiedzi. Wszystko przez to, że każde paznokcie są inne i naturalnym jest, że mogą mieć różne potrzeby. Jedno jest pewne – jeśli wybierzesz najlepszą bazę do swojej płytki, będziesz mogła cieszyć się pięknym manicure naprawdę długo!

Podział baz do paznokci

Oferta baz do paznokci jest naprawdę bogata. Obejmuje ona setki preparatów różnych firm. Jak dobrać bazę do paznokci? Pomoże Ci w tym na pewno nasz krótki poradnik po rodzajach tych preparatów! Podzieliliśmy bazy do paznokci na podstawie trzech istotnych kryteriów – właściwości, funkcji i… koloru!

Podział baz do paznokci ze względu na właściwości

Bazy do paznokci różnią się przede wszystkim swoimi właściwościami. Najczęściej już ich nazwy wprost wskazują na główne ich przeznaczenie. W sklepach i hurtowniach kosmetycznych znajdziesz zarówno bazy do paznokci wzmacniające, regenerujące, do rekonstrukcji jak i przedłużania płytki. Ten podział jest tak jasny i czytelny, że nawet osoba, która ma niewiele doświadczenia w stylizacji paznokci, z pewnością będzie potrafiła dobrać sobie odpowiednią bazę. Masz słabą płytkę? Zdecyduje się na produkt wzmacniający. Twoim głównym problemem są ubytki w paznokciach? Baza do rekonstrukcji paznokcia powinna w 100% spełnić swoje zadanie! A może marzą Ci się długie, piękne paznokcie? Baz do przedłużania płytki jest tak wiele, że na pewno znajdziesz idealną dla siebie!

Podział baz do paznokci ze względu na funkcję

Wśród baz do paznokci możesz znaleźć produkty jedno- lub wielofunkcyjne. Co to oznacza…? Po prostu niektóre bazy zastępują także inne produkty do stylizacji. Coraz więcej jest preparatów typu “kilka w jednym”. Nikogo już nie dziwi fakt, że baza może stanowić jedyny produkt do stylizacji, pozwalając na uzyskanie fenomenalnego efektu! Zresztą w naszym sklepie kosmetycznym AllePaznokcie znajdziesz wiele preparatów, które zastępują bazę, top, a nawet lakier hybrydowy!

Podział baz do paznokci ze względu na kolor

Doskonale wiemy, że ten podział może wydać Ci się dość “specyficzny”. Bazy kojarzą się w końcu głównie z produktami bezbarwnymi, które są jedynie “podkładem” do pozostałych preparatów do stylizacji. Coraz więcej jest jednak również baz z kolorem – baz do paznokci, które “barwią” płytkę i nawet bez dodatkowego etapu malowania lakierem wygląda ona naprawdę dobrze! Jeśli więc zależy Ci bardzo na czasie i nie lubisz spędzać długich godzin, wykonując manicure, baza z kolorem będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Szczególnie, że tego typu preparaty również wykazują działanie regenerujące, wzmacniające czy budujące.

Jak dobrać bazę do paznokci? To może być proste!

Baza do paznokci to produkt, który jest absolutnym must have każdej paznokciomaniaczki! W zależności od typu preparatu, może budować, wzmacniać, a nawet przedłużać płytkę. Kluczem do sukcesu jest to, by odpowiednio dobrać bazę do swoich paznokci. Jak widzisz, z uwagi na ich szeroką ofertę, zdecydowanie jest w czym wybierać! Pamiętaj, by przed zakupem zwrócić uwagę na właściwości, funkcje i kolor bazy do paznokci. Jeśli wcześniej przemyślisz te aspekty i będziesz wiedziała, czego dokładnie potrzebujesz, sam wybór idealnej bazy do paznokci nie zajmie Ci wiele czasu! W sklepie kosmetycznym AllePaznokcie znajdziesz setki produktów, wśród których na pewno jest “ten jedyny”, który doskonale sprawdzi się do Twoich paznokci. Największym plusem jest to, że są tam jedynie produkty uznanych marek. Masz więc pewność, że kupując bazę do paznokci czy jakikolwiek preparat, otrzymasz produkt sprawdzony i naprawdę godny uwagi.