Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Nowoczesny park miejski – 3 rzeczy, których nie może w nim zabraknąć

Na co dzień mieszkańcy miast nie mają wielu sposobności do tego, aby obcować z naturą. Dlatego mądre i atrakcyjne zagospodarowanie parków będzie zachęcać do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Elementy małej architektury powinny zostać sprytnie wkomponowane między drzewa, kwiaty czy wytyczone alejki – tak, aby były przydatne spacerowiczom. Czytaj dalej, a przedstawimy Ci 3 elementy, których nie może zabraknąć w nowoczesnych parkach miejskich.

1. Leżaki parkowe

Klasyczne ławki w parku nikogo nie zaskoczą. To sprzęt przydatny dla mieszkańców w każdym wieku. Jednak w przypadku, gdy chcesz, aby zarządzany przez Ciebie teren zachwycał swoim nowoczesnym designem, zdecyduj się na wykorzystanie leżaków parkowych. To solidne i estetyczne konstrukcje, które pozwolą dzieciom i dorosłym oddać się relaksowi. To idealne akcesoria do opalania się, czytania, plotek ze znajomymi lub przyjemnego odpoczynku na łonie natury.

2. Stojaki rowerowe

Do elementów, których nie może zabraknąć w nowoczesnym parku, należy zaliczyć także stojaki rowerowe. Jeżeli zadbasz o to, aby ludzie mieli gdzie bezpiecznie zostawić swoje jednoślady, to będą oni mogli bez obaw korzystać z wszelkich atrakcji oferowanych przez park miejski. Takie stojaki przydadzą się nie tylko dorosłym, ale także młodszym mieszkańcom. Warto więc postawić je przy placach zabaw, budkach z jedzeniem czy stawach. To proste rozwiązanie, które przekłada się na wspieranie ekologicznych rozwiązań oraz zdrowego trybu życia przez włodarzy miasta.

3. Kosze na psie odchody

Odpoczywając na łonie natury, z pewnością oczekujesz, że Twoje otoczenie będzie czyste i zadbane. Park miejski to miejsce zabawy dzieci, relaksujących spacerów, czy uprawiania sportu. Częstymi gośćmi takich przestrzeni są też czworonogi ze swoimi opiekunami. Aby teren mógł być miłym miejscem dla wszystkich, powinny być na nim rozstawione kosze na psie odchody. Pod groźbą mandatu każdy właściciel zwierzaka powinien sprzątać pozostawione przez pupila nieczystości. Montując tzw. psie pakiety, zapewnisz większy komfort nie tylko miłośnikom zwierząt, ale także pozostałym mieszkańcom miasta.

Jeżeli chcesz umieścić nowoczesne elementy małej architektury w zarządzanym przez Ciebie parku miejskim, koniecznie zamów je w e-sklepie https://www.architekturaparkowa.pl. Architektura Parkowa to miejsce stworzone przez specjalistów, którzy w swoim asortymencie posiadają szereg modnych i solidnych rozwiązań. Znajdziesz tam funkcjonalne produkty, których niebanalny design trafi nawet w wymagające gusta.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]