Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Szkolenie i integracja – jak połączyć i zorganizować wyjazd?

Firmowe szkolenia warto połączyć z wyjazdem integracyjnym dla wszystkich pracowników. Dzięki temu uda się zmaksymalizować korzyści wynikające z pobytu grupy pracowników w miejscu neutralnym, z dala od siedziby firmy. Jak zaplanować takie szkolenie, aby miało też walory integracyjne?

Gdzie zorganizować wyjazd szkoleniowo-integracyjny?

Na początek warto wybrać piękne okoliczności przyrody. Mikołajki ze swoimi wspaniałymi mazurskimi jeziorami to miejsce, w którym zdecydowanie każdy będzie miał szansę zrelaksować się, wyciszyć i skupić na poprawianiu swoich relacji ze współpracownikami oraz podnoszeniu kompetencji.

Oczywiście jeśli szkolenie – to kilkudniowy wyjazd, i w takiej sytuacji należy pomyśleć o wygodnym miejscu szkoleniowym dla odpowiedniej liczby osób. Hotel Mikołajki dołoży wszelkich starań, aby każdy z pracowników dostał komfortowy pokój. Dzięki tej przestrzeni integracja firmowa będzie ułatwiona – pracownicy będą czuć się między sobą swobodnie i bardzo szybko przystąpią do zacieśniania więzi, a to solidny fundament pod budowę naprawdę zgranego zespołu. Na potrzeby różnych gier i zabaw integracyjnych w hotelu może zostać udostępniona również odpowiednia sala konferencyjna. Nie da się jednak ukryć, że w poznawaniu siebie nawzajem i nawiązywaniu pozazawodowych relacji najlepiej sprzyja atmosfera wytworzona przez samych uczestników wyjazdu – piękne widoki, ładna pogoda, mnóstwo uśmiechu i wolny czas!

Sala konferencyjna Mikołajki – idealne miejsce na szkolenie firmowe

Wyjazd szkoleniowo-integracyjny to nie tylko przyjemności, ale także zdobywanie i ugruntowywanie zdobytej wiedzy, niezbędnej w kształtowaniu kompetencji zespołu. Sala konferencyjna Mikołajki to miejsce o odpowiedniej przestrzeni, przeznaczone dla konkretnej liczby słuchaczy, wyposażone w najnowocześniejsze systemy audio-video, multimedia oraz klimatyzację. Została dostosowana do możliwości przeprowadzania tam nawet wielogodzinnych szkoleń, ponieważ jej umeblowanie gwarantuje wygodę przy długich posiedzeniach.

Jak połączyć szkolenie z integracją?

Warto w tym celu skorzystać z podpowiedzi firm, które już organizowały takie wyjazdy, ale również przedstawicieli hotelu, do którego planujecie pojechać. Obsługa hotelowa dołoży wszelkich starań, aby goście otrzymali odpowiednio komfortowy nocleg oraz w pełni wyposażoną salę konferencyjną. O przebieg szkolenia należy zadbać we własnym zakresie – na przykład nawiązując współpracę z zewnętrzną firmą szkoleniową, która ustali jej plan i tematykę.

A jak zorganizować pracownikom czas wolny poza szkoleniem? Zazwyczaj nie trzeba robić nic w tym zakresie! Zabierając do położonego w bliskiej okolicy mazurskich jezior hotelu grupę ludzi, którzy przynajmniej częściowo się już znają, już chwilę po przyjeździe można będzie zacząć obserwować pierwsze efekty takiej integracji. Warto jednak postawić też na wieczorne przyjęcie, bankiet czy wystawną kolację zorganizowaną dla wszystkich przez firmę na terenie restauracji hotelowej. Dzięki temu uda się zebrać wszystkich uczestników szkolenia w jednym miejscu i w miłej atmosferze pozwolić im na wspólne rozmowy sprzyjające budowaniu relacji.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]