Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Wayfarer Ray Ban – okulary ponadczasowo modne

Na rynku znajduje się wiele marek produkujących okulary oraz mnóstwo propozycji dla pań i panów. Jednak trzeba uczciwie powiedzieć, że mało które cieszą się opinią kultowych. Spośród tego niewielkiego grona najbardziej znane okulary przeciwsłoneczne to Wayfarer Ray Ban. Jakie są powody, dla których to właśnie te okulary są od dekad obiektem pożądania?

Ray Ban Wayfarer – jakość i szyk w estetycznej formie

Zacznijmy najpierw od samego słowa „Wayfarer”. Oznacza ono „Wędrowca” lub „Podróżnika”. Oddaje to charakter okularów, które zostały zaprojektowane na początku lat 50-tych XX wieku dla kierowców przemierzających amerykańskie autostrady. Ich cechą charakterystyczną była ramka mająca kształt trapezoidalny, nadająca okularom estetyki kojarzącej się z siłą i stanowczością. Warto podkreślić, że były jednymi z pierwszych wyprodukowanych z tworzyw sztucznych.

O ich popularności zadecydowały filmy, w których Wayfarer Ray Ban „grały” na twarzach ówczesnych gwiazd kina. Ich comeback nastąpił w latach 80-tych, gdy powróciły do kina oraz wkroczyły z triumfem do telewizji. Do ich popularności przyczynili się także topowi muzycy, którzy chętnie je nosili. Powróciły ponownie w XXI wieku za sprawą mody na styl retro. Choć nawiązują do oryginałów z ubiegłego wieku, korzystają z najnowszych rozwiązań technologicznych.

Wayfarer w XXI wieku

Współczesne modele Ray Ban Wayfarer to okulary wykonywane ze specjalnych tworzyw sztucznych, dzięki którym są niezwykle lekkie. Pod względem designu oddają pełen hołd klasyce – są kwadratowe z charakterystycznymi, pogrubianymi zausznikami. Ray Ban przygotował kilka różnych wersji – gradualne, z polaryzacją czy lustrzane, dzięki czemu nie tylko doskonale się w nich wygląda, ale również ma zapewnione perfekcyjne widzenie.

Ponadto wszystkie modele mają soczewki w filtrami UV różnych klas. Decydując się na Wayfarery, dbasz nie tylko o swój look, ale także chronisz wzrok przed promieniowaniem ultrafioletowym. Niezależnie od tego, jaką barwę soczewek wybierzesz, Twoje oczy będą Ci wdzięczne za korzystanie z okularów Ray Ban.

Ray Ban – doskonała jakość za przystępną cenę

Czy kultowe okulary muszą kosztować krocie? Sieć salonów optycznych Vision Express udowadnia, że nie musi tak być. W jej ofercie znajdziesz okulary przeciwsłoneczne marki Ray Ban – w tym kultowe Wayfarery – w bardzo przystępnych, atrakcyjnych cenach. Jeśli nie masz czasu na odwiedziny w salonie, nic straconego. Możesz zapoznać się z pełną ofertą sieci i zamówić okulary Ray Ban online – odwiedź tylko stronę visionexpress.pl.