Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

W ten sposób zachwycisz partnera w związku

Pary z wieloletnim, a nawet kilkuletnim stażem zwykle zmagają się z tym problemem w związku – już nie ma tej namiętności co kiedyś. Nawet jeśli czują, że chcieliby coś naprawić lub ulepszyć w relacji, często nie mają pomysłu, jak to zrobić. Okazuje się, że to prostsze, niż się wydaje. W poniższym poradniku przedstawiam kilka prostych, lecz niezwykle skutecznych sposobów na to, jak zachwycić patera w związku.

Małe gesty

Diabeł tkwi w szczegółach, a uczucie w związku często objawia się a małych gestach – czułym spojrzeniu, złapaniu partnera za rękę podczas oglądania filmu czy spontanicznym przytulaniu. Jeśli wiesz, że Twój partner np. bardzo lubi czekoladę, od czasu do czasu zostaw mu na biurku kilka kostek lub pozwól, żeby to on zjadł tę ostatnią czekoladkę w pudełku. Takie drobne dowody uczucia potrafią rozczulić nawet największego twardziela i z pewnością sprawią radość Twojemu partnerowi.

Randka jak za dawnych czasów

Mitem jest, że tylko nowo poznane osoby chodzą na randki – w długoletnich związkach to również powinien być stały element programu! Zaskocz partnera spontaniczną propozycją romantycznej kolacji lub spaceru gwieździstą nocą. Przyszykuj się tak samo, jak wtedy, gdy dopiero zaczynaliście się spotykać. Nawet jeśli wydaje Ci się, że nie da się odtworzyć tego samego nastroju i emocji co kiedyś – po prostu spróbuj. Może się okazać, że przy odpowiednim nastawieniu zaśniedziałe uczucia odżyją.

Pamiętaj, aby wcześniej sprawdzić jak pomalować oczy, aby zachwycić go także urodą!

Zainteresowania

Innym sposobem na zdobycie uznania partnera jest zainteresowanie się jego hobby. Twój chłopak jest matematykiem, a Ty na samą myśl o algebrze oblewasz się zimnym potem? Nic straconego, nie musisz od razu proponować mu, że przeczytasz jego wszystkie publikacje. Wystarczy, że od czasu do czasu zainteresujesz się tym, co robi, nawet bez wchodzenia w szczegóły. Twój partner na pewno doceni to, że pytasz ze względu na niego, chociaż temat sam w sobie Cię nie pasjonuje.

A jeżeli jesteś mężczyzną to zobacz jak zaskoczyć kobietę w łóżku.

Komplementy na wagę złota

Aby zachwycić partnera, nigdy nie zapominaj o tym, żeby obdarzyć go miłym słowem na co dzień. Oczywiście nie chodzi o to, żeby pisać poematy na jego cześć lub wymyślać niestworzone komplementy – to może zabrzmieć jak naśmiewanie się z drugiej połówki. Po prostu pamiętaj o tym, żeby nie dusić miłych słów w sobie. Kiedy pomyślisz coś miłego o swoim partnerze – wypowiedz to na głos. Partner z pewnością odwdzięczy się tym samym.

Przez żołądek do serca

Wszyscy lubią pyszne jedzenie – nie ma co do tego wątpliwości. Nawet jeśli nie jesteś mistrzem gotowania, postaraj się od czasu do czasu przygotować dla partnera jego ulubione danie lub deser. W ostateczności możesz poprosić mamę, żeby upiekła za Ciebie, albo najlepiej pomogła Ci przygotować samodzielnie tę potrawę. Partner z pewnością będzie zachwycony, że chcesz się rozwijać dla niego.

Czytaj więcej porad na Porady.org.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]