Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Jak zorganizować pierwszy wspólny wyjazd walentynkowy – czyli poradnik jak zrobić na niej wrażenie!

Wiadomym jest, że na początku związku zależy nam, by zrobić na drugiej osobie dobre wrażenie. Zatem, gdy jesteście już na etapie iż czeka Was pierwszy wspólny wyjazd walentynkowy, to nadal owe wrażenie się liczy. Oczywiście nie ma się co oszukiwać, mężczyźni zdecydowanie wcześniej pokazują swoją prawdziwą twarz, czyli bałagan, porozrzucane skarpetki czy brak porządku w kosmetykach. Z kolei kobiety są zdolne do większych poświęceń i to do tego stopnia, że poprawiają makijaż kilka razy w ciągu dnia, a zaraz po wstaniu nakładają nieco podkładu, by znowu pokazać się z najlepszej strony. Czy jest to dobre? Cóż raczej nie, ale też na początek chce się utrzymać nieco tajemniczości. Zatem, gdy organizujesz pierwszy wspólny wyjazd, nie warto odkrywać wszystkich kart i warto zrobić na niej wrażenie. A jak? Tego można dowiedzieć się z naszego tekstu.

Spakuj się w walizkę

Pakowanie nie należy do ulubionych czynności, dlatego też większość mężczyzn jakoś nie przywiązuje do tej czynności specjalnej uwagi. Otóż faceci lubią pakować się na ostatnią chwilę, a przy tym pakują niekoniecznie to, co jest niezbędne. Ale jakby tego było mało, potrafią się spakować w co popadnie, nie wyłączając reklamówek foliowych. A przecież tak być nie może i nie powinno być. Dlatego też na początku należy przygotować odpowiednią walizkę. Można zdecydować się na klasyczny model wykonany z ABS, Ten materiał jest mocny i trwały, a także dobrze się prezentuje. Dobrym wyborem jest walizka w kolorze czarnym, bo wpisuje się w ponadczasową estetykę i zwyczajnie jest elegancka. Ale można wybrać też bardziej intensywne kolory i poprzez nie pokazać, że macie w sobie sporo luzu. Na pewno ważne, by walizka miała kółka z mieszkanki kauczuku i gumy, bo wtedy macie pewność, że cicho pracują. Oczywiście dopełnieniem całości jest teleskopowa rączka.

Gdy już walizkę macie, to czas wybrać elegancką kosmetyczkę męską

Aby uniknąć przykrych niespodzianek, a więc wylania się jakiegoś kosmetyku i zabrudzenia Waszych ubrań, warto zdecydować się na zakup eleganckiej kosmetyczki męskiej. Koszt jej zakupu nie jest duży, a jednak zyskacie dodatek, który sprawi, iż będziecie postrzeganie jako praktyczni i dobrze zorganizowani mężczyźni. Jednocześnie kosmetyczki męskie są praktyczne, bo pomieszczą wszystkie Wasze kosmetyki i to także, te, które chcecie ukryć, choćby odsiwiacz do włosów. Oczywiście pamiętajcie, aby spakować to co niezbędne. Na pewno podstawą jest szczoteczka do zębów oraz pasta, następnie przyda się szampon i ewentualne odżywka. Jeżeli stosujecie kremy, to też je spakujcie. Na pewno trzeba zabrać dobre, markowe perfumy i grzebień do włosów.

Jak zorganizować udany wyjazd?

Na pewno nie ma jednego przepisu na sukces, na pewno jednak nie można zostawić załatwiania formalności na ostatni moment, gdyż wtedy może się okazać, że coś pójdzie nie po Waszej myśli. Do tego pamiętajcie też, że nie wystarczy tylko zamówić pokoju, bo trzeba jeszcze pomyśleć o innych atrakcjach. Najlepiej przejrzeć ofertę kulturalną. Można zamówić bilety do teatru czy kina. Ale można też zdecydować się na typowy pakiet wypoczynkowy, czyli wypad do spa. Oczywiście po relaksujących masażach i odprężających kąpielach należy elegancko się ubrać i zaprosić swoją partnerkę na kolację do eleganckiej restauracji. Jeżeli jednak zna się druga połówkę do tego stopnia, iż wie się, że elegancka kolacja nie jest w jej stylu, to można zorganizować weekend na całkowitym luzie, choćby w formie długich spacerów, jazdy na hulajnodze elektrycznej czy szusowania na stoku. Nie dajcie się zwieść słowom „nie musisz nic organizować”, bo to tylko podpucha, na którą nadal nabiera się zbyt dużo mężczyzn. A Wy chyba nie chcecie dołączyć do ich grona.

Prezent romantyczny być musi

Nie musicie wbrew pozorom zabierać ze sobą dużego misia, by prezent wpisywał się w romantyczny charakter. Ale też bez prezentu może zrobić się niewesoło. Jednocześnie nie trzeba kupować nic drogiego. Doskonale sprawdzają się czekoladki w formie romantycznego napisu czy wyznania miłości. Można także postawić na elegancki flower box czy uroczą, małą maskotkę i kartkę.