Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Jak wybrać t-shirt męski?

T-shirt czy odmiennie koszulka z krótkim rękawem to standardowy składnik męskiej szafy. Jest on nie jedynie funkcjonalny oraz praktyczny, lecz też ponadczasowy – dzięki czemu mężczyźni mogą zakładać go jako odzież codzienną czy jako aspekt ubioru sportowego. Wykorzystanie T-shirtu jest na tyle wszechstronne, iż można napotkać go jako podstawę czy dopełnienie każdego stylu modowego. Co więcej, dobrze dopasowany zaznaczy Twoją atrakcyjność.

Tradycyjny T-shirt

Świetną bazą dla większości stylizacji będą zwłaszcza T-shirty o tradycyjnym, prostym modelu z dekoltem owalnym czy w serek. Jeśli pragniesz dostosować koszulkę do wielu stylizacji dobierz jednolitą barwę. Dzięki czemu T-shirt zaprojektujesz z przeznaczeniem do rozpiętej jeansowej koszuli, bluzy lub kardiganu. W tenże sposób stanowi on podstawę zarówno do codziennych jak również niezwykle eleganckich stylizacji. Należałoby mieć we własnej szafie parę egzemplarzy o różnorodnych odcieniach.

Rozmiar T-shirtu dookoła szyi

Odpowiednio dopasowany T-shirt męski, to taki, jaki nie jest za bardzo wydekoltowany. Zapomnijmy więc o dekolcie w kształcie litery V, natomiast już na pewno o niezwykle mocno wyciętym V, odkrywającym ogromną część klatki piersiowej lub koszulce bardzo wyciętej na plecach.
Najlepiej gdy dekolt jest uzupełniony oraz kończy się wraz z szyją. Nie odsłania za dużo ciała z przodu lub z tyłu. Dotyczy to też ramion, zapominamy o dekoltach w tzw. łódkę – niewątpliwie dekolt ma być skromny, natomiast tymże samym estetyczny.

Dostosowanie

Innym dosyć istotnym etapem jest dostosowanie względem rozmiaru oraz modelu. Nie winno się nosić za obciślej koszulki – dotyczy to zarówno Mężczyzn umięśnionych, jak również tychże mających brzuszek. Ważne jest wybranie oryginalnego T-shirtu w taki sposób, by góra należała do korpusu, tymczasem delikatnie rozszerzać się ku dołowi natomiast tymże samym nie ograniczając ruchów. Należy też zwrócić uwagę na utrzymanie dobrych proporcji, aby nie wyglądać jak, w założonym na siebie worku.

Jaki dobrać materiał?

Dobierając koszulkę dla siebie należałoby dobrać jakościowy artykuł – niezwykle zalecanym jest wysokogatunkowa bawełna. Artykuł tenże nie drażni skóry, jest lekki oraz po prostu odpowiednio leży. Pragniesz wyglądać odpowiednio – musisz poczuć się dobrze. Jeśli wybierzesz artykuł niskiej klasy to nie będziesz się w nim odpowiednio czuł, natomiast co za tymże idzie – nie będziesz odpowiednio wyglądał. Teraz dominują proste oraz tradycyjne barwy, jakie nie rażą oka oraz nie zniechęcają ludzi. Czarny, szary, biały to odcienie, jakie powinny na Tobie leżeć. Dzięki nim będziesz wyglądał poważnie oraz będą pasowały one do pozostałych aspektów stroju.