Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Jak wybrać idealne okulary przeciwsłoneczne? Podpowiadamy!

Idealny model ma za zadanie nie tylko współgrać z kształtem Twojej twarzy i zachwycać designem, ale przede wszystkim – skutecznie chronić Twoje oczy. Okulary przeciwsłoneczne, bo o nich mowa, to absolutny must have każdego, kto chce świadomie dbać o wzrok. Jak wybrać najlepsze? Podpowiadamy!

Design czy funkcjonalność? Nie musisz wybierać!

Obawiasz się, że wybór okularów przeciwsłonecznych będzie wymagał od Ciebie kompromisów? Nie, jeśli postawisz na sprawdzonych sprzedawców. Szeroki wybór funkcjonalnych modeli o ciekawym i modnym designie znajdziesz w ofercie sklepu eOkulary. Wielość wariantów nie sprzyja podjęciu decyzji? Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, dzięki którym idealne okulary trafią w Twoje ręce!

Zwróć uwagę na filtr UV

Głównym zadaniem okularów przeciwsłonecznych, damskich (i nie tylko damskich) jest ochrona oczu przed szkodliwym działaniem promieni UV, a konkretnie – UVA. Warto sięgnąć po model wyposażony w szkła pochłaniające 100% promieniowania. Pełną ochronę zapewni Ci filtr UV400. Znajdziesz go w modelach dostępnych w ofercie eOkulary.

Okulary z polaryzacją, czy bez?

Filtr UV to nie jedyne wymaganie, jakie musisz postawić idealnym okularom przeciwsłonecznym. Należy zwrócić uwagę także na polaryzację. Jest konieczna? A może warto z niej zrezygnować? Filtr polaryzacyjny zapobiega odbijaniu się światła słonecznego od jasnych powierzchni, dzięki czemu zapewnia Ci jeszcze lepszy kontrast widzenia. Zatem odpowiedź może być tylko jedna – okulary przeciwsłoneczne damskie i męskie zdecydowanie warto wybrać z polaryzacją.

Kolorowa soczewka? Sprawdź, czy warto

W trosce o swoje zdrowie i doskonałe samopoczucie, zdecyduj się na okulary przeciwsłoneczne, które łączą funkcjonalność i modny design. Nie musisz ograniczać się wyłącznie do oprawek – równie ważne są soczewki. Okazuje się, że te mogą być w niemal dowolnym kolorze! Warto jednak pamiętać, że kolor ma znaczenie. Różowe sprawdzą się rano i wieczorem, brązowe poprawią kontrast i pozwolą oczom odpocząć, a pomarańczowe sprawdzą się w niekorzystnych warunkach atmosferycznych.

Szukasz okularów na co dzień? Wybierz uniwersalne!

Szukasz okularów odpowiednich na co dzień? Weź pod uwagę nie tylko filtr, ale także – kolorystykę. Odpowiednie będą te z zieloną soczewką. W odróżnieniu do pozostałych wariantów, taki model nie tylko zwiększa kontrast w obliczu słabego oświetlenia, ale także – pozwala Twoim oczom przystosować się do zmieniających się warunków atmosferycznych. Z takimi okularami nagłe pogorszenie widoczności nie będzie Ci straszne!