Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Jak wybrać bieliznę, która podkreśli atuty sylwetki?

Odpowiednio dobrana bielizna dodaje kobiecie pewności siebie, sprawia, że ubrania układają się dużo lepiej i jednocześnie podkreśla atuty sylwetki, ukrywając jej mankamenty. Bielizna jak dobrać odpowiedni rozmiar?

Jak dobrać odpowiedni rozmiar biustonosza?

Zakup biustonosza to dla wielu kobiet prawdziwe wyzwanie. Bardzo często biustonosz zamiast ukrywać mankamenty sylwetki, dodatkowo je podkreśla.

Przymierzając biustonosz, należy zapiąć go na ostatnią haftkę. Trzeba pamiętać, że powinien on być dopasowany, chociaż nie obcisły. Po kilku miesiącach użytkowania stanik delikatnie się rozciągnie, a wtedy należy zacząć go zapinać na następną haftkę. Dzięki temu nadal będzie wyglądał idealnie.

Miseczki biustonosza powinny obejmować całą pierś,. Należy zwrócić uwagę, by pod pachą lub nad biustem nie tworzyły się „bułeczki”, które wyglądają bardzo nieestetycznie. Warto pamiętać, że z biustonosza typu push-up oraz nisko wykrojonych pierś również nie może wystawać.

Mierząc biustonosz należy trochę się w nim poruszać, gdy centralna część stanika jest dokładnie na mostku mamy pewność, że miseczki zostały prawidłowo dopasowane, a biustonosz leży dokładnie tak, jak powinien.

Kolejnym elementem, na który należy zwrócić uwagę są ramiączka stanika. Nie mogą się one wrzynać w ciało, gdyż jest to sygnał, że stanik jest zbyt luźny pod biustem i nie jest w stanie podtrzymać ciężaru biustu.

Koniecznie trzeba również zwrócić uwagę, by ramiączka leżały do siebie równolegle. Ewentualnie mogą tworzyć delikatną literę V.

Jak dobrać bieliznę do ubrania?

Zastanawiając się bielizna jak dobrać do stroju należy pamiętać przede wszystkim, że stanik nie powinien być widoczny spod bluzki lub sukienki. Oczywiście nie licząc bielizny, która jest do tego przeznaczona, ale są to komplety, których nie nosimy na co dzień, lecz zakładamy na specjalne okazje.

Do eleganckiej sukienki, która nie ma ramiączek, warto wybrać stanik typu bardotka, który również pozbawiony jest ramiączek. Taka bielizna to gwarancja, że wieczorowa sukienka będzie wyglądała wyjątkowo elegancko. Więcej o tym na stronie Victoria’s Secret.

Do eleganckiej sukni z odsłoniętym dekoltem można wybrać bardotkę, która ma dekoracyjne falbany na miseczkach. Jest to zabieg, na który można pozwolić sobie wyłącznie w czasie wieczornych wyjść. Na co dzień należy unikać pokazywania elementów bielizny.

Do codziennych strojów warto wybierać biustonosze usztywniane lub półusztywniane. Dzięki takiej budowie biust prezentuje się idealnie. Warto również zwrócić uwagę na staniki typu push-up. Dzięki nim biust pięknie się układa. Są to również staniki, które warto wykorzystywać, gdy jedna pierś różni się rozmiarem od drugiej. Wkładki, które są w stanikach push-up, pozwalają na wyrównanie rozmiarów.

Zastanawiając się jak wybrać odpowiedni stanik należy również pamiętać, że kolor również jest bardzo ważny. Częstym błędem popełnianym przez kobiety jest zakładanie białej bielizny do białej bluzki koszulowej. Warto pamiętać, że do prześwitującej, białej bluzki należy założyć stanik w kolorze cielistym. Tylko wtedy będzie on się ładnie prezentował.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]