Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Czym się kierować wybierając złote kolczyki?

Złote kolczyki 585, to eden spośród najciekawszych typów kobiecej biżuterii. Nie wszyscy natomiast wiedzą o tymże, iż kolczyki to jedna spośród najdalszych ozdób. Popularna była już w IV tysiącleciu przed naszą erą. Nazwa kolczyki przedstawia się od staropolskiego powiedzenia kolcy znamionującego kółka, obrączki. W pozostałych językach etymologia prowadzi tymczasem bardziej do ucha. Kolczyki też oraz obecnie cieszą się ogromną sławą. Zwłaszcza lubiane oraz eleganckie są owe zrobione ze złota.

Szlachetne metale

O królewskiej pozycji złota oraz srebra w świecie kolczyków decyduje mnóstwo składników. Są to zarówno względy estetyczne: niewątpliwy urok złota oraz srebra; bodźce funkcjonalne: ich odporność oraz dobre łączenie się z kamieniami szlachetnymi, minerałami i przybraniami np. z emalii czy w technologii sutaszu; i komfort chodzenia – złoto oraz srebro są metalami szlachetnymi, jakie w zestawieniu do pozostałych metali nie alergizują, są też wytrzymałe na wodę, natomiast w końcu – też sprawy prestiżu.

Kolczyki złote

Kolczyki złote, identycznie jak srebrne, nie zawsze są czysto złote. Momentami przyjmują barwę żółtą, czasem czerwoną, natomiast w wypadku tak nazywanego białego złota: są niezwykle jasne. W Polsce ilość złota w kompozycji charakteryzuje się wartością od 333 do 916, za granicą natomiast (np. w Wielkiej Brytanii) są to karaty. Najprawdziwsze złoto (próba 999) ma 24 karaty. Dobrze dopasowany odcień kolczyków może zaprezentować dobrze odcień włosów czy zaznaczyć odcień tęczówki oczu. Panie o oczach brązowych będą dobrze wyglądały w niebiesko świetlistych kolczykach.

Kolczyki ze złota, więc akcesoria na specjalne okazje

Identycznie jak w wypadku srebra, też także złoto może mieć parę zmian (na przykład barwa żółta, różowa lub niejednokrotnie widziana – biała). Biżuteria zrobiona ze złota przypadnie do gustu przede wszystkim osobom, jakie cenią sobie urodę i błyszczenie w tłumie – takich akcesoriów po prostu nie sposób nie zobaczyć, jednak należy pamiętać, iż nie każdemu będzie pasować. Jeśli pragniemy zrobić bliskiej nam osobie indywidualny prezent, należałoby postawić na złote kolczyki 585.

Wybierz odpowiedni strój

Decydując się kolczyki koła, pomyśl o stroju, który chcesz włożyć. Model tenże najlepiej prezentuje się w powiązaniu z golfami czy bluzkami o wielkich dekoltach, odsłaniających ramiona, zaznaczając kształt szyi oraz smukłość karku. Ogromny dekolt staje się podstawowym czynnikiem przykuwającym wzrok oraz skupiającym uwagę, natomiast nie Twoje kolczyki. Gdy pragniesz być pewna, iż wyglądasz elegancko, natomiast zdecydowałaś się na ogromne kolczyki koła, Twój makijaż powinien być prosty.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]