Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Elegancki plecak męski, jako modowa alternatywa

Chyba nikogo nie zdziwi stwierdzenie, że męska moda jest wciąż bardziej konserwatywna, niż ta kobieca. Choć w ostatnich latach sporo w tej kwestii zaczęło się zmieniać, to nadal należy uznać, że ponadczasowe, klasyczne wzorce znacznie dłużej utrzymują się na piedestale w modzie męskiej, niż tej zarezerwowanej dla pań.

Istnieje jednak pewien obszar szeroko pojętej mody męskiej, który ostatnio mocno ewoluował – klasyczne skórzane torby są coraz częściej zastępowane przez nie mniej prestiżowe plecaki ze skóry. Dlaczego tak się dzieje? Czemu panowie coraz częściej patrzą na element garderoby jeszcze do niedawna kojarzony tylko ze stylem sportowym?

Wygoda w eleganckim wydaniu

Uniwersalność – to hasło-klucz w kwestii męskich toreb i plecaków skórzanych. Prawda jest banalna – jeśli rzecz może posłużyć na kilka sposobów i spełniać kilka cech, to jest cenniejsza (szczególnie w oczach panów, których szafa nie kryje raczej ogromnej ilości toreb). I właśnie plecak jest w stanie zagwarantować taki poziom funkcjonalności.

Z czego jeszcze wynika jego popularność? Przede wszystkim z faktu, że męska moda robi się coraz mniej jednoznaczna. Z roku na rok mieszanie się stylów i wplatanie dodatków charakterystycznych dla innych outfitów jest faktem, którego nie da się podważyć. Wiąże się to zresztą nie tylko z chęcią samego eksperymentowania, ale także wygodą. Użycie plecaka, do niedawna kojarzonego wyłącznie ze stylem sportowym, może dziś mieć miejsce także w nieco bardziej eleganckich stylizacjach. Wszystko dzięki wykorzystaniu naturalnej skóry wysokiej klasy i niebanalnemu designowi tego typu produktów.

ADAM BARON w zgodzie z trendami

Marka ADAM BARON nie mogła nie zauważyć budzącego się do życia trendu wykorzystania plecaków ze skóry i stworzyła własną propozycję. Verity laptop backpack, dostępny w kolorach czarnym i brązowym, wbrew nazwie pomieści więcej, niż tylko laptopa (choć do transportu tego urządzenia została stworzona specjalna kieszeń). Aktywni panowie mogą w nim umieścić jeszcze chociażby kosmetyczkę, portfel, telefon, czy niezbędne dokumenty, a mimo to porządek w plecaku zostanie zachowany. Dostępna jest także zewnętrzna kieszeń zamykana na zamek. Włoska skóra bydlęca w matowym wydaniu jest idealnym materiałem, balansującym na granicy elegancji i swobodnego look’u. Do każdej sztuki dołączany jest specjalny worek przeciwkurzowy w kolorze szarego melanżu. Plecak jest pakowany, choć jego wymiary kojarzą się raczej z kompaktowością – głębokość 15 cm, szerokość 29 cm i wysokość 44 cm.