Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Bank Statystów – Twoja szansa na zmianę

Jesteś znudzona codziennością, monotonią i pracą, w której pracujesz od wielu lat, a ścieżka Twojego rozwoju i awansu dawno się zakończyła? Chciałabyś rozwinąć swoje pasję, zainteresowania i wreszcie robić w życiu to, czego naprawdę pragniesz? Od dzieciństwa kręciło Cię aktorstwo i praca w dziedzinach artystycznych, ale nigdy nie wiedziałaś jak zacząć. Nic straconego, prostą drogę do wkręcenia się w świat filmu stanowi uczestnictwo w Banku Statystów. Co to takiego i jak się tam dostać? Ciekawe? Zaczynamy!

Brad Pitt i Clint Eastwood, z pewnością kojarzysz? Te dwie gwiazdy światowego formatu rozpoczęły swoją karierę od…

Statystowania!

Zacznijmy od początku

Na czym w ogóle polega zawód statysty? Generalnie, statystą może zostać każdy z nas. Głównym zadaniem statysty jest pomoc w odgrywaniu różnorodnych scen. Przeważnie rola statysty pozbawiona jest kwestii mówionych, polega na obecności, ewentualnie wykonywaniu prostych czynności. Zdarza się także, że rola statysty bywa rozbudowana. Bardzo często statyści niezbędni są na:

– planie filmowym,

– planie teledysku,

– planie programów rozrywkowych,

– planie seriali.

Bank Statystów to baza osób charakteryzujących się różnym typem urody, rodzajem sylwetki czy wiekiem, wyrażających chęć odgrywania roli statysty w różnych wydarzeniach medialnych.

Czy istnieją specjalne wymagania do angażu w roli statysty?

Jeśli obawiasz się, że nie posiadasz odpowiedniego warsztatu lub wystarczająco urokliwej urody do ogrywania roli statysty, nic bardziej mylnego. Przejrzyj Bank Statystów, a z pewnością nabierzesz pewności siebie. Przekrój osób chcących zaangażować się w pracę statysty jest ogromny.

Pewność siebie to minimum, które musisz posiąść w walce o swoją osobę na arenie artystycznej. 

Na własną rękę czy przez agencję?

Agencja

Współpraca z agencją zatrudniającą statystów oraz aktorów, tworząca Bank Statystów, daje szeroki wachlarz możliwości. Firma na bieżąco współpracuje z producentami filmów, seriali czy programów telewizyjnych. Postawienie swoich pierwszych kroków w roli statysty znacznie ułatwia udział w castingu i zaoferowanie swojego wizerunku w banku statystów. Często wymagania różnych producentów są specyficzne, ukierunkowane na konkretną grupę społeczną. Jedni proszą o przedstawienie statystów w wieku 20-30 lat, energicznych, młodych i sprawnych fizycznie. Inny producent szuka osób w starszym wieku, które doskonale wypełnią tło nagrywanej sceny. Ogromną zaletą współpracy z agencją jest szybkość działania. Z Banku Statystów wybiera się osoby spełniające określone wymagania i tworzy się wymaganą grupę osób. Producenci w krótkim czasie zdobywają cennych statystów do swoich scen.

Na własną rękę

Swoich sił można próbować również indywidualne, zgłaszając chęć to odgrywania roli statysty w różnorodnych przedsięwzięciach. Kto wie, może Twój wdzięk osobisty nie potrzebuje wsparcia, i sam przebije się na tle konkurencji?

Zalety

Pewnie wiele z Was myśli, że wykonywanie zawodu statysty, to przecież takie nic nie znaczące, mało płatne epizody? Nie można być w większym błędzie.

Statystowanie otwiera ogromną drogę:

  • Możesz zostać zauważona,
  • zbierasz bezcenne doświadczenie,
  • poznajesz gwiazdy kina czy telewizji,
  • zdobywasz nowe znajomości,
  • realizujesz własne zainteresowania i pasje.

Zalet można by wymieniać naprawdę wiele. Próbuj swoich sił. Kto nie jest odważny, ten nie osiągnie sukcesu. Wielkie czyny zaczynają się od małych kroków!.