Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]et.pl
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

5 powodów, dla których powinieneś wprowadzić w swoim sklepie płatność BLIK

Zakupy z wykorzystaniem elektronicznych form płatności stały się powszechną praktyką zwłaszcza w sklepach internetowych. Coraz częściej poza standardowymi przelewami online klienci płacą BLIK-iem i domyślnie wybierają ten sposób płatności z uwagi na szereg czynników, które przemawiają na jego korzyść. Poniżej jest 5 powodów, które przekonają Cię do tego, byś także wprowadził płatności BLIK.

Dlaczego warto wybrać BLIK-a?

Powodów, dla których BLIK powinien zagościć na stałe w każdym profesjonalnym sklepie, jest wiele. Ale do najważniejszych z nich, należą:

  • Szybkość dokonywania transakcji. Korzystanie z płatności w systemie BLIK wiąże się z brakiem konieczności podawania różnego rodzaju danych, przepisywania numeru konta, opracowywania tytułu przelewu i innych informacji, których klient nie musi przecież znać na pamięć. Cała procedura trwa nie dłużej niż 120 sekund! Dzięki temu, Twój klient również szybciej otrzyma swoje zamówienie.
  • Bezpieczeństwo zakupów. Dane kupującego nie są bezpośrednio udostępniane obsłudze sklepu i z tego poziomu nie mogą zostać odszyfrowane. Niemniej, wpłata zostaje odpowiednio zaksięgowana i sprzedający wie, komu ma wysłać dany produkt.
  • Łatwy dostęp. BLIK obsługiwany jest przez wszystkie banki, z których korzystają Polacy. Dzięki temu jest uniwersalny i nie stwarza ograniczeń, dlatego nie musisz się martwić, że ktoś z Twoich klientów nie będzie go miał (no chyba, że nie posiada aplikacji mobilnej).
  • Brak konieczności instalowania dodatkowych aplikacji. Aplikacje banków są wyposażone w obsługę BLIK-a, dlatego dostępność tej opcji i możliwość jej wykorzystania nie wymaga od klienta dodatkowych manewrów. Wystarczy, że ma na swoim urządzeniu właśnie aplikację mobilną swojego banku i w kilku prostych kroków uzyskuje kod BLIK.
  • Uproszczona procedura cashback. BLIK umożliwia łatwe zwroty pieniędzy za produkty odsyłane z powrotem do sklepu. Ponadto system blokuje środki pod transakcję i do momentu jej zrealizowania nie przekazuje ich dalej.

Płatności BLIK w e-commerce

BLIK to prosty, szybki i bezpieczny sposób dokonywania płatności za zakupy i usługi w internecie oraz w sklepach i usługowych punktach stacjonarnych. Jeżeli zainteresował także Ciebie, zapoznaj się z ofertą firmy Blue Media w zakresie płatności online i sprawdź, jak prosto możesz skonfigurować BLIK-a również w Twoim sklepie – ku zadowoleniu Twoich klientów!

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]