Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Paznokcie w kolorze pastelowym – hit tego sezonu

Manicure, bazujący na modnych odcieniach, stanowi dopełnienie wieczorowych jak i casualowych stylizacji. Pastele na paznokciach doskonale komponują się również z efektownym makijażem. W jaki sposób tworzyć zestawienia na bazie łagodnych tonacji kolorystycznych? Oto kilka wskazówek.

Trend spopularyzowany przez projektantów mody

Pastelowe odcienie paznokci stanowiły dopełnienie stylizacji na wybiegach projektantów takich jak Tom Ford, Dolce & Gabbana czy Valentino. To jednak Tom Ford zainspirował się latami siedemdziesiątymi dwudziestego wieku. Jego kreacje uzupełnione zostały lakierami w odcieniu gumy balonowej. Różowe paznokcie pozbawione były jednak dodatkowych zdobień. Tom Ford chciał w ten sposób przywołać wspomnienia związane z okresem, w którym na scenie muzycznej dominowała ABBA wraz ze swoimi przebojami. Kolor buble gum pink stanowił swoistą, nostalgiczną ucieczkę przed rzeczywistością. Odcień ten, skrywa bowiem dawkę nieziemskiej energii. Różowy kolor wykorzystany został również przez markę Dolce and Gabbana. Wyrazistą barwę paznokci połączono ze stylizacjami uzupełnionymi kwiecistymi i zwierzęcymi wzorami. Valentino zdecydował się natomiast na wykorzystanie niebieskich odcieni. Baby blue zdobił również paznokcie modelek marki Fendi.

Wielobarwny manicure

Chcąc ożywić swoją stylizację, warto zdecydować się na zestawienie kilku odcieni. Pastelowe lakiery hybrydowe, łatwo jest bowiem łączyć w oryginalne kompozycje. Przy wyborze kolorów można kierować się zasadą kontrastu. Jasne barwy należy wówczas zestawić z ciemnymi odcieniami. Warto jednak uważać, by całe zestawienie nie było zbyt zróżnicowane. Ostateczny efekt może wywołać niepożądane wrażenie kiczu. W przypadku różnokolorowego manicure należy uważać z ilością dodatków. Efektowny wzór warto nanieść na wybrany paznokieć tak, by całość stanowiła odpowiednio stonowaną kompozycję. Należy również pamiętać, że zabiegi hybrydowe wymagają stosowania preparatów, zawierających cenne składniki. Warto więc regularnie stosować odżywki do paznokci, by nałożony lakier dobrze prezentował się na zdrowej i odżywionej płytce.

Pastelowy manicure stanowi popularny rozpowszechniony przez projektantów mody. Chcąc ozdobić swoje paznokcie, warto pamiętać o stosowaniu odpowiedniej jakości lakierów dostępnych na stronie Eveline.pl.

 

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]