Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Dieta podczas pracy siedzącej

Dzisiaj wielu z nas prowadzi siedzący tryb życia. Ośmiogodzinne, a często dłuższe siedzenie przy biurku sprzyja nabieraniu nadmiarowych kilogramów. Jednak to nie jedyny powód, dla którego dieta osób pracujących na siedząco powinna być dobrze przemyślana. Warto rozważyć, czy dobrym rozwiązaniem nie byłby catering. Dlaczego? Jakie warunki powinna spełniać dieta osoby pracującej przy biurku?

Energia na cały dzień, czyli solidne śniadanie

Wiele osób żyje dzisiaj w pośpiechu. Dlatego też śniadanie bywa bagatelizowanym posiłkiem. Niektórzy nie jedzą go w ogóle, inni jedzą w pośpiechu śniadanie dostarczające zdecydowanie za mało kalorii. Natomiast śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Po pierwsze dostarcza ono energii na cały dzień. Brak śniadania oznacza szybki spadek energii, którą trudno odzyskać. Ponadto niewystarczające śniadanie powoduje spowolnienie metabolizmu. Tym samym dochodzi do wzmożonego odkładania tłuszczu. Innymi słowy, aby uniknąć przyspieszonego tycia, należy jeść solidne, pożywne śniadania. Brak czasu na przygotowanie i zjedzenie w spokoju większego posiłku rano przed pracą? Odpowiedzią na ten problem może być catering. Dostawa posiłków do domu rozwiązuje kłopot.

Regularne posiłki

Pamiętaj że aby uniknąć spowolnienia metabolizmu oraz utraty energii w ciągu dnia należy odżywiać się regularnie. Wskazane jest co najmniej 5 posiłków dziennie. Jednocześnie nie powinny to być niezdrowe, wysokokaloryczne, jednak mało pożywne posiłki, ponieważ powodują one nadwagę oraz przyczyniają się do rozwoju rozmaitych schorzeń. Jednak jak znaleźć czas na przygotowanie aż 5 pełnowartościowych posiłków? Niewątpliwie wiele osób ma z tym problem. Po raz kolejny jako odpowiedź na rozwiązanie kłopotów pojawia się catering. Mowa o diecie pudełkowej. Usługa cateringu w postaci diety pudełkowej polega na dostarczaniu klientom gotowych posiłków. Można zamówić komplet posiłków na cały dzień. Najczęściej dieta zawiera również zdrowe przekąski czy koktajle.

Zamów już dziś: catering Żory