Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Czym jest ławka inwersyjna i kto powinien z niej korzystać?

Narzekasz na częste bóle kręgosłupa? Mięśnie Twojego ciała są nieprzyjemnie spięte? Masz lekką wadę postawy? Okazuje się, że na wszystkie te problemy istnieje jedno, wspólne rozwiązanie. Sprawdzamy, czym jest ławka inwersyjna i kto powinien z niej korzystać.

Jak działa terapia inwersji?

Inwersja nie jest wymysłem nowoczesności. Stosowano ją już w starożytności, około 3000 lat przed naszą erą. Terapia inwersji ma więc swoje korzenie w odległych czasach, jednak dziś w jej przeprowadzeniu pomagają bardziej skuteczne i prostsze metody. Ławka inwersyjna to specjalnie zaprojektowane urządzenie, które w prosty sposób pozwala użytkownikowi zająć odwróconą pozycję. Można je spotkać w różnych centrach rehabilitacyjnych, sanatoriach oraz klinikach. Co ważne, korzystanie z ławki inwersyjnej jest dużo łatwiejsze niż z butów grawitacyjnych. Przy braku przeciwwskazań, może z niej korzystać niemal każdy.

Koniec z bólem kręgosłupa

Z myślą o kim została stworzona ławka inwersyjna? Sprawdzi się w wielu przypadkach schorzeń kręgosłupa. Przeprowadzone badania wskazują na jej skuteczność w walce z bólem kulszowym, zespołów korzeniowych i napięcia mięśni. Metoda inwersji sprawdza się także w przypadkach degeneracji krążka międzykręgowego, tak zwanego “dysku”, a także u osób ze stwierdzoną dyskopatią. To jednak nie wszystko. Korzystanie z ławki inwersyjnej pomaga redukować stres i rozluźnić mięśnie. Co więcej, skutecznie poprawia równowagę i postawę ciała. Niestety terapia inwersją nie jest polecana dla wszystkich. Powinny zrezygnować z niej, między innymi, osoby chore na nadciśnienie tętnicze oraz niektóre schorzenia sercowo-naczyniowe, a także kobiety w ciąży.

Tylko wiarygodne i godne zaufania produkty

Ławka inwersyjna to doskonały sposób na to, aby zadbać o zdrowie swojego kręgosłupa w zaciszu własnego domu. Zanim jednak przystąpisz do decyzji o zakupie urządzenia, dokładnie sprawdź ofertę sklepu, w którym chcesz je zakupić. Ławka inwersyjna musi spełniać wszelkie standardy bezpieczeństwa i jakości. Co więcej, powinna być ona komfortowa w użytkowaniu i posiadać solidną konstrukcję. Koniecznie wybierz produkt, który jest zarejestrowany jako urządzenie medyczne! Tylko wtedy będziesz mieć gwarancję co do jakości i skuteczności urządzenia. Godnym polecenia miejscem, w którym zakupisz ławkę inwersyjną, jest na przykład https://teeter.pl/. W szerokiej ofercie tego sklepu znajdziesz wyłącznie certyfikowane produkty, zaklasyfikowane jako urządzenia medyczne.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]