Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

P24NOW – dlaczego warto mieć ją w swoim sklepie?

P24NOW to rozwiązanie, które warto wprowadzić w swoim sklepie internetowym. Dowiedz się, na czym dokładnie polega i czym jest!

Prowadzisz swój sklep internetowy już od wielu lat i ciągle widzisz te same scenariusze: wielu klientów w końcowym momencie transakcji „rozmyśla” się z jej sfinalizowania. Powód? Ten jest prozaiczny i dosyć oczywisty. Okazuje się, że kwota, jaką trzeba by przeznaczyć na zakup, jest zbyt duża w porównaniu z tym, jakie są w danej chwili możliwości finansowe klienta. A przecież wystarczyłoby umożliwić drogiemu klientowi nieco inną strategię finansowania zakupu. Ta strategia nosi nazwę P24NOW.

Co to jest P24NOW?

Płatności w opcji P24NOW to oferta, w ramach której klient ma do wyboru dwie drogi finansowania zakupu: system ratalny lub odroczoną płatność. W obu przypadkach może mieć do dyspozycji aż 10 tysięcy złotych.

P24NOW jest to oferta limitu odnawialnego, który funkcjonuje w ramach wirtualnego portfela. Są to nadliczbowe środki, dostępne do wykorzystania w dowolnym momencie, kiedy tylko przyjdzie ochota na nieplanowany zakup lub w obliczu nagłego braku środków. Płatność może zostać rozłożona na dogodne raty lub dokonana w innym, bardziej korzystnym finansowo terminie – do 54 dni po dokonaniu zakupu. W jednym i drugim przypadku finalna opłata nie wiąże się z ponoszeniem jakichkolwiek dodatkowych kosztów.

Płatności P24NOW z Przelewy24

Jeżeli zainteresował Cię temat płatności P24NOW i stwierdziłeś, że jest to idealna opcja, która spełni wszelkie wymagania Twojego sklepu, skorzystaj z usług serwisu Przelewy24. Wejdź na stronę https://www.przelewy24.pl/ i sprawdź, w jaki sposób możesz wyposażyć się w tę usługę, by ułatwić klientom zakupy, a sobie – osiąganie korzyści z prowadzonego biznesu.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]