Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Auto idealne na spotkanie biznesowe

Sukces biznesowego spotkania zależy od wielu czynników. Te na pozór mało istotne, jak wybór środka transportu, też okazują się mieć całkiem spore znaczenie. Właśnie dlatego wielu przedsiębiorców decyduje się na wynajem limuzyny. Co przemawia za tym rozwiązaniem?

Budowa wizerunku

Myśląc o ludziach sukcesu, ma się najczęściej w głowie dość jasno określony wizerunek, i choć elegancki ubiór i drogi samochód wcale nie muszą oznaczać wysokich kompetencji, bardzo często te dwie rzeczy są ze sobą utożsamiane. Ma zatem znaczenie, czy na umówione spotkanie biznesowy partner dotrze starym, zniszczonym autem, czy elegancką limuzyną podkreślającą jego pozycję.

To samo dotyczy obsługi biznesowych gości. Jeśli otrzymają oni do swojej dyspozycji luksusowy samochód z kierowcą, poczują się bardziej docenieni i ważni, a to sprzyja prowadzonym rozmowom. W zależności od potrzeb, limuzyna posłuży jako środek transportu na lotnisko, zawiezie wygodnie kontrahentów do siedziby firmy lub w inne miejsce, gdzie odbywa się spotkanie, można też zostawić eleganckie auto do dyspozycji gościa na cały dzień, tak by umożliwić mu spędzenie wolnego czasu w przyjemny sposób.

Wynająć czy kupić na własność?

Jeśli reprezentacyjny samochód wykorzystywany jest codziennie, warto rozważyć zakup limuzyny na firmę. Zwykle jednak limuzyna jest na szczególne okazje, a wtedy korzystniejszą opcją jest wynajem, zwłaszcza że na rynku są firmy zapewniające wysoki standard usług w naprawdę przystępnych cenach.

Dobra wypożyczalnia, jak viplimuzyny.com, dysponuje rozbudowaną flotą luksusowych samochodów, w tym także są pojazdy specjalne, na przykład do przewozu większej grupy osób albo do transportu w trudno dostępne miejsca, gdzie klasyczna limuzyna mogłaby sobie nie poradzić. Współpracując stale z jedną wypożyczalnią można liczyć na korzystniejsze stawki w ramach promocji.

Wypożyczalnia oferuje także usługi szoferskie. Podnoszą one cenę wynajmu samochodu, ale dają gwarancję, że obsługa biznesowego gościa będzie na najwyższym poziomie. Szofer z doświadczeniem doskonale wie, jak się zachować w danej sytuacji, płynnie porozumiewa się w językach obcych i zapewnia swoim pasażerom pełną dyskrecję, co przy biznesowych spotkaniach jest bardzo cenną zaletą.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]