Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Turystyczne ubezpieczenie na wyjazd dla grup – dlaczego się przydaje?

Lubicie podróżować w grupie? Gdy tylko zbliżają się wakacje, odliczacie czas, kiedy wreszcie będzie można wyjechać gdzieś razem? Wspólne podróżowanie grupy zaufanych przyjaciół to idealna recepta na moc wrażeń i niezapomnianych przygód. Nie można jednak zapominać o tym, jak ważne jest zabezpieczenie się przed nieszczęśliwymi wypadkami. Nigdy nie wiadomo, co może się stać, więc warto być ostrożnym i nie stawiać wszystkiego wyłącznie na dobry nastrój czy szczęście. Grupowe ubezpieczenie na wyjazd to rodzaj pakietu dostępnego dla zespołów podróżujących, liczących co najmniej 10 osób. Wśród szeregu korzyści tego rozwiązania jest przede wszystkim gwarancja beztroskiego wyjazdu!

Wyjeżdżamy razem po to, aby wrócić w tym samym gronie

Przystępne ubezpieczenie na wyjazdy zespołowe daje możliwości dobierania właściwych dla poszczególnych członków wyprawy rozszerzeń. Zwróćmy uwagę chociażby na ochronę bagaży podróżnych. Na lotniskach regularnie mamy do czynienia z kradzieżami, więc tym bardziej warto się zabezpieczyć. To, że po kilku latach regularnych lotów nic nam nie zginęło na lotnisku wcale nie oznacza, że będzie tak już zawsze. Rozszerzenie pakietu ubezpieczeniowego bierze pod uwagę także wszystkie zjawiska dotyczące odpowiedzialności cywilnej. Poważnie nad kluczowym ubezpieczeniem powinny zastanowić się wszystkie osoby, podróżujące do malowniczych i obcych kurortów w celu uprawiania sportów wysokiego ryzyka.

Bezpieczne podróżowanie w dobie Covid-19 – ubezpieczenie na wyjazd

Czy współcześnie oferowane pakiety ubezpieczeń na wyjazdy grupowe biorą pod uwagę zagrożenia związane z Covid-19? Oczywiście, że tak. Można z całym przekonaniem stwierdzić, że sposób podejścia do obecnie panującej pandemii dużo mówi o profesjonalizmie danej firmy i jej poważnym szacunku do klientów. Renomowane firmy ubezpieczeniowe już od ponad roku oferują możliwość rozszerzenia zakresu działania ubezpieczenia. Obejmuje ono koszty leczenia wraz z transportem oraz regulacją wszelkich kosztów spowodowanych przez pandemię. Nigdy nie wiadomo, którego z naszych przyjaciół na trasie dalekiej wyprawy spotkać może choroba zakaźna.

Zakres ubezpieczenia, jeśli chodzi o ochronę i przeciwdziałanie chorobom spowodowanym koronawirusem sięgać może nawet 10 tysięcy euro. Koszty ratownictwa w sytuacji, gdy nie mamy aktualnego ubezpieczenia, mogą przyprawić naszych najbliższych o cały szereg zmartwień. Opłacając ubezpieczenie przed każdą podróżą pozbywamy się nieprzyjemności, jednocześnie przynosząc spokój wszystkim, na których najbardziej nam zależy.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]