Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Toyota Yaris – nowa czy używana?

Kupowanie nowych samochodów to dobre rozwiązanie w przypadku firm. Kilkudziesięcioprocentowa utrata wartości auta, w momencie, gdy opuszcza salon, najczęściej jest bowiem wliczona w koszta. Natomiast w przypadku osoby prywatnej takie rozwiązanie często okazuje się być zupełnie nieopłacalne.

Mówiąc o używanych samochodach, jesteśmy świadomi, jak szerokie jest to pojęcie. Możemy tym mianem określić zarówno 3-letni poflotowy pojazd, jak i 18-letni pochodzący od pierwszego właściciela. Przed zakupem należy gruntownie i rzeczowo pochylić się nad wyborem marki, gdyż pomijając wiek, to właśnie ona wpłynie na jego walory użytkowe, czy awaryjność. Podejmując decyzję, warto poszukać szczegółowych informacji i zgromadzić jak największą ilości danych.

Niezawodna Toyota Yaris

Przez wielu użytkowników oraz osoby zajmujące się motoryzacją, Toyota Yaris uważana jest za samochód w pełni godny polecenia. To typowo miejskie auto charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i ponadprzeciętną trwałością. Zajmuje czołowe pozycje w rankingach niezawodności, od zawsze będąc postrzegana jako lider w tej kategorii. Wiąże się to z wysoką ceną odsprzedaży, nawet po wielu latach użytkowania. Dlatego nawet używane Toyoty Yaris uznawane są za bezpieczne i bezawaryjne. Toyota Yaris zachwyca innowacyjnym podejściem do designu. Dynamiczna i śmiała sylwetka nadwozia, duży grill, nietypowe przednie lampy oraz charakterystyczna linia okien bocznych, sprawiają, że samochód wywiera pozytywne wrażenia estetyczne. Zwarte wymiary i mały promień skrętu sprawiają, że bardzo dobrze się tym samochodem manewruje. Toyota oferuje, też znaczną różnorodność pod względem wyboru jednostek napędowych. Na uwagę zasługują także niska cena zakupu, oraz równie niskie koszty eksploatacji.

Gdzie najlepiej kupić używaną Toyotę?

Decyzji o zakupie używanego samochodu towarzyszy wiele obaw, na przykład o nieprawdziwy przebieg, uzyskany w wyniku cofania licznika, powypadkową przeszłość, czy problemy z legalnością auta. Dlatego ważne jest, żeby skupić się nie tylko na wyborze samochodu, ale także na tym, gdzie dokonamy zakupu. Kupując auto od handlarza, możemy wpaść w pułapkę zamaskowanych usterek. Nawet bardzo dokładne sprawdzenie samochodu może okazać się niewystarczające. Cofanie liczników, dolewanie zagęszczaczy do oleju, czy odświeżanie wnętrza, to zaledwie niewielka część sztuczek, które stosują nieuczciwi sprzedawcy. By się od nich ustrzec, coraz częściej klienci decydują się na skorzystanie z oferty salonów specjalizujących się w sprzedaży modeli samochodów używanych. Zakup używanej Toyoty Yaris okaże się niezwykle prosty i wygodny, gdy zdecydujemy się na autoryzowanego dealera.

W autoryzowanych salonach Toyoty dokonuje się szczegółowej selekcji samochodów, rezygnując z tych, które lata świetności już dawno pozostawiły za sobą. Można kupić tam używaną Toyotę Yaris, ale sprawdzoną, odznaczającą się dobrym stanem technicznym.

Szczegóły programu Toyota Plus

W programie Toyota Plus znajdujemy samochody używane prosto z salonu. Program polega na skupowaniu i sprzedaży samochodów z tak zwanej „drugiej ręki”. W ofercie dostępne są auta poleasingowe, demonstracyjne, odkupione, bądź przyjęte do klientów autoryzowanych salonów Toyoty w rozliczeniu.

System kontroli pojazdów

Program zrzesza sprawdzonych dealerów Toyoty z terenu całego kraju. System kontroli samochodów jest taki sam dla całej sieci w Polsce. Sprzedawane samochody przechodzą weryfikację, dzięki której, do sprzedaży w programie dopuszczone są tylko samochody w odpowiednim stanie technicznym. Oceny pojazdów dokonują wyspecjalizowani mechanicy. Potwierdzeniem jakości oraz przeprowadzonego wielopunktowego, rzetelnego badania pojazdu jest wydawany Certyfikat Kontroli Jakości.

Gwarancja

Oferowane samochody posiadają ochronę w postaci 12-miesięcznej gwarancji. Zapewnia ona całodobową pomoc Assistance, okresowe przeglądy techniczne, udokumentowaną historię samochodu oraz przebieg. Istnieje możliwość przeniesienia gwarancji na nowego właściciela pojazdu.

Finansowanie

Decydując się na używaną Toyotę w salonie, nie musimy liczyć się z dużym, jednorazowym wydatkiem i uiszczaniem całej kwoty. Możemy liczyć na atrakcyjne finansowanie, które umożliwi nam posiadanie samochodu. Niektóre plany taryfowe początkowo dostępne były tylko przy zakupie nowych aut. Obecnie wybierając używane, także możemy z nich skorzystać. Rozwiązania takie niosą wiele korzyści (niskie raty, czy cykliczne wymiany samochodów). Dobrą możliwością jest też rozłożenie na raty opłat związanych z serwisem samochodu, przedłużeniem gwarancji, ubezpieczeniem OC i AC.

Podsumowanie

Podczas zakupu samochodu warto skupić swoją uwagę na znalezieniu odpowiedniego, zaufanego sprzedawcy. Decydując się na używany pojazd, musimy liczyć się z tym, że może on być na różnym poziomie zużycia. Autoryzowani dealerzy gwarantują jakość i niezawodność. Klient otrzymuje dokumenty, które potwierdzają właściwy stan techniczny pojazdu. Oferowane przez nich samochody charakteryzuje wysoka jakość oraz autentyczność i oryginalność części poddanych wymianie.