Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Tinder – Czym jest ta apka do randkowania? Sprawdź jak podbić serca płci przeciwnej!

Tinder to bez wątpienia najpopularniejsza aplikacja randkowa na świecie. Korzystają z niej miliony użytkowników, a coraz więcej osób decyduje się właśnie tam szukać swojej drugiej połówki. Często jednak nie wiemy do końca, na jakiej zasadzie działa ta aplikacja a także, na co warto zwrócić uwagę podczas „randkowania”. Praktyczne porady i wskazówki prezentujemy poniżej.

Czym jest Tinder i jak działa?

Tinder to aplikacja randkowa typu freemium. Możemy na niej utworzyć swój profil randkowy, a także odnajdywać inne osoby, które szukają różnych rodzajów miłości. Tinder działa w podstawowej wersji za darmo udostępniając podstawowe funkcjonalności bez konieczności płacenia za używanie aplikacji. Aby z niego skorzystać, powinniśmy pobrać aplikację na telefon lub zalogować się poprzez przeglądarkę internetową.

Podstawowe funkcjonalności dają możliwość założenia profilu randkowicza, a także rozdawanie co 12 godzin ok. kilkudziesięciu „lajków” innym osobom.

Sama zasada działania jest bardzo prosta. Po utworzeniu profilu, zostają wyświetlane nam profile innych osób, które akceptujemy bądź odrzucamy. Jeśli osoba, którą zaakceptowaliśmy i daliśmy jej lajka również to zrobili zostaniemy połączeni w parę. Obopólne zainteresowanie sobą stworzy zatem „match” i będziemy mogli rozpocząć ze sobą rozmowę. Od strony technicznej możemy wybierać osoby w różnych lokalizacjach, a także w różnym wieku.

Dodatkowo płatne opcję pozwalają np. na nieskończoną liczbę polubień dziennie, częstsze wyświetlanie naszego profilu innym użytkownikom, czy rozdawanie super polubień tzw. „super lajków” które będą zaznaczyły naszą osobę na niebiesko, aby osoba obdarowana super laikiem przed podjęciem decyzji wiedziała, że my już obdarowaliśmy ją specjalnym polubieniem. Za dodatkowe środki będziemy mogli również przenosić się do różnych lokalizacji na całym świecie, czy widzieć od razu osoby, które nas polubiły.

Jak randkować na Tinderze

Jeśli już wiemy, jak działa Tinder warto również odpowiedzieć na pytanie jak randkować na tej apce. Przede wszystkim powinniśmy zadbać o jakościowe uzupełnienie profilu. Podstawowym elementem są zdjęcia, po których najczęściej oceniamy innych użytkowników i które w dużym stopniu są decydujące czy “polubimy” daną osobę. Powinniśmy zatem dodać wyraźne i ciekawe fotografie przedstawiające naszą osobę. Powinny przedstawiać zarówno naszą twarz, jak i sylwetkę. Jeśli nie posiadamy aktualnych zdjęć, warto poprosić znajomych o pomoc i wykonać małą sesję zdjęciową. Powinniśmy zadbać również o opis. Jest on dopełnieniem profilu, który również wpływa na to czy osoby nawiążą z nami kontakt. Powinniśmy opisać krótko w nim swoją osobę, a także to czego szukamy, jakimi wartościami się kierujemy lub dodać inne nieoczywiste rzeczy, które będą dobrym urozmaiceniem opisu. Powinniśmy podać też również prawdziwe imię, a także wiek, aby już na początku nie rozpoczynać znajomości od nadszarpniętej wiarygodności.

Jeśli już zostaniemy połączeni w pary na Tinderze, przeważnie to mężczyźni jako pierwsi nawiązują kontakt z kobietami. Jest to pewna niepisana zasada, którą można jednak łamać – co często spotyka się z miłym zaskoczeniem panów.

Ogólnie istnieje wiele strategii, taktyk i sposobów randkowania na Tinderze. Nie ma jednego, konkretnego, najlepszego, gdyż każda osoba jest inna i każdy rozmówca będzie doceniał w nas inne wartości. Przede wszystkim warto być szczerym i nie ukrywać swoich prawdziwych zamiarów. Może to spowodować rozczarowanie i utratę sporej ilości czasu, jeśli będziemy rozwijać znajomość na kłamstwie czy niedopowiedzeniach. Powinniśmy również zachowywać poziom, który jest jedną z pięt achillesowych wszystkich aplikacji randkowych. Z pewnością, zachowując się tak jak zachowywalibyśmy się przy spotkaniu na żywo, będzie najlepszym rozwiązaniem.

Styl randkowania będzie zależy od takich czynników, jak np. wiek, cel który chcemy osiągnąć, czy grupa osób, do jakiej należymy. Warto zatem szukać wspólnych tematów, np. przeżyć, wspomnień czy planów, aby nawiązać wspólną więź. Do dobrych praktyk możemy również zaliczyć wyrozumiałość i empatię. Jako że jest to portal randkowy, nasze rozmowy mogą często zahaczać o tematy sercowe. Jest to bardzo czuły temat, który może powodować wiele wspomnień. Nigdy nie powinniśmy naciskać na osobę trzecią, dając jej czas, aby mogła opowiedzieć nam o sobie i swoich sprawach sercowych.

Bardzo przydatną poradą odnośnie randkowania na Tinderze jest również dawanie szans „niedoskonałym” profilom. Portal ten i duża liczba potencjalnych, nowych znajomych skłaniają nas do wyszukiwania jedynie idealnych osób w 100% spełniających nasze kryteria. Często też odrzucamy osoby z błahych i prozaicznych powodów, uważając, że za chwilę znajdziemy jeszcze lepszą. Jest to nieco błędne koło gdyż aplikacja ta nie oddaje pełnej osobowości naszego rozmówcy. Możemy poznać go dopiero po osobistym spotkaniu. Jeśli zatem sparuje nas z osobami, które nie do końca wpisują się w nasz „ideał”, warto nawiązać rozmowę, gdyż może okazać się, że kontakt ten przerodzi się we wspaniałą znajomość.

Ostrożność

Ważnym elementem na który powinniśmy również zwrócić uwagę jest ostrożność. Aplikacja ta przyciąga wiele osób, co do których nie mamy żadnej pewności. Nawiązując nowe kontakty, powinniśmy zatem zachować odpowiedni dystans i mieć na uwadze, że informacje, które podają o sobie mogą nie być prawdziwe.

Przydatną poradą, którą warto wziąć sobie do serca, jest ta odnośnie realnego poznawania nowych osób. Jeśli chcemy przenieść znajomość do świata realnego, warto umówić się na pierwsze spotkanie w miejscu publicznym.

Czy warto wykupować płatne wersje i plany Tindera?

Jak wiemy, Tinder posiada wiele płatnych opcji, planów i udoskonaleń. Ich miesięczny koszt wynosi ok. kilkudziesięciu złotych. Jest to wbrew pozorom spora kwota przy wydaniu, której często zastanawiamy się, czy warto wykupywać płatne usługi. Nie ma jednej konkretnej odpowiedzi na to pytanie, gdyż będzie zależała ona od naszych preferencji i indywidualnej sytuacji. Jeśli polubiliśmy taką aplikację, a chcemy korzystać z niej intensywniej, wykupienie dodatkowych opcji premium będzie dobrym posunięciem. Nie warto ich wykupywać jednak do momentu, aż nie zaznajomimy się dobrze z aplikacją, aby nie wydawać środków, na funkcje których do końca nie znamy. Darmowa wersja Tindera wystarcza w zupełności do okazjonalnego korzystania.

Więcej informacji na temat randkowania znajdziesz na stronie internetowej https://anonserek.pl/