Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Kulki gejszy – kiedy efekty i jak je stosować?

Różnego rodzaju gadżety erotyczne cieszą się coraz większą popularnością. Tym bardziej że na rynku dostępna jest ich szeroka oferta. Duże zainteresowanie tego typu gadżetami wynika przede wszystkim stąd, iż w znakomity sposób poprawiają i wzmacniają one doznania erotyczne. Wśród wielu dostępnych gadżetów znaleźć można m.in. kulki gejszy. To akcesorium, które ma bardzo szerokie zastosowanie. Nie tylko wzmacnia doznania erotyczne, ale i poprawia kondycję mięśni Kegle. Jest to zatem dobra propozycja dla Pań, które pragną wrócić do dawnej formy po porodzie. Co ważne, stosowanie kulek gejszy ułatwia także sam poród. Warto zatem wiedzieć, jak jej stosować i jakich efektów można się po nich spodziewać.

Co to kulki gejszy?

Kulki gejszy są gadżetem erotycznym składającym się z kilku owalnych elementów dopochwowych, których średnica wynosi 3,5-4 cm. Połączone są ze sobą wytrzymałym sznureczkiem. Stosowanie nie jest skomplikowane. Po włożeniu ich do pochwy należy w taki sposób obkurczyć jej mięśnie, aby kulki nie mogły z niej wypaść. Pod wpływem ruchu wywołują efekt wibrowania, co jest źródłem przyjemności dla kobiety. Jak jednak wspomniano, kulki gejszy stosować można nie tylko w celu doznać erotycznych. Można je także stosować w celu trenowania mięśni Kegla, które wraz z upływem lat zaczynają słabnąć.

Rodzaje kulek gejszy

Co ważne, na rynku dostępne są różnorodne kulki gejszy. W pierwszej kolejności wymienić można modele grawitacyjne. Składają się one z dwóch lub z większej ilości elementów o różnej wadze. Świetnie sprawdzają się podczas gry wstępnej. Innym rodzajem kulek gejszy są biofeedback. Bardzo dobrze nadają się do ćwiczeń mięśni Kegla. W porównaniu do modeli grawitacyjnych te będą znacznie lżejsze. Różnią się także budową. Kulki feedback zbudowane są z większych elementów, wewnątrz których znajdują się mniejsze kuleczki. W czasie potrząsania zaczynają grzechotać, co wprawia w drgania mięśnie Kegla. Powoduje to mimowolny skurcz dna miednicy. Wymieniając różne rodzaje kulek gejszy, nie można zapomnieć o wariantach silikonowych. Charakteryzuje je łatwość utrzymania w czystości. Podczas korzystania bardzo szybko się nagrzewają i potrafią długo to ciepło utrzymać. Warto jeszcze wspomnieć o kulkach wibrujących. Ten rodzaj znacząco zwiększa doznania erotyczne. Dołączonym pilotem można regulować poziom wibracji. Jak zatem widać, oferta jest naprawdę szeroka. Wybór ułatwić może ranking umieszczony w serwisie internetowym terdeals.com.

Kulki gejszy a mięśnie dna miednicy

Jak wspomniano, zastosowanie kulek gejszy jest naprawdę szerokie. Korzystanie z tego gadżetu świetnie wpływa choćby na mięśnie dna miednicy, czyli otaczające cewkę moczową, pochwę oraz odbyt. Co ważne, ćwiczenia z wykorzystaniem kulek gejszy pozytywnie wpływają na cały narząd rodny. Jest to bardzo ważne dla stanu zdrowia całego organizmu. Mięśnie Kegla wpływają na prawidłowe funkcjonowanie całego kobiecego organizmu.

To, jak stosować kulki gejszy i jak one działają, można bardzo prosto wytłumaczyć. Przede wszystkim za ich pomocą wykonywać należy konkretne ćwiczenia. Sam czas jest już kwestią indywidualną. Każda kobieta ma inne możliwości. Grunt, aby trening wykonywany był regularnie. Jak ćwiczyć z kulkami gejszy? W pierwszej kolejności należy prawidłowo zaaplikować akcesorium do pochwy. Pamiętać trzeba, aby zmieściły się wszystkie. Sama aplikacja kulek gejszy przypomina włożenie zwykłego tamponu. Konieczne jest rozluźnienie mięśni oraz przybranie odpowiedniej pozycji. Dla ułatwienia zastosować można lubrykant. Kiedy kulki znajdą się w pochwie, rozpocząć można wykonywanie ćwiczeń. Te polegają po prostu na poruszaniu się, chodzeniu, spacerowaniu. Nie jest to zatem nic skomplikowanego – zwykłe codzienne czynności. Podczas poruszania się istotne będzie, aby wykonywać ruchy miednicą w przód, w tył oraz na boki. Im większa aktywność fizyczna, tym lepsze efekty stosowania kulek gejszy.

Efekty stosowania kulek gejszy

Kiedy efekty po kulkach gejszy będą zauważalne? Dobrą wiadomością jest z pewnością to, że pierwsze rezultaty dostrzec można już bardzo szybko. Wystarczy niecały miesiąc ćwiczeń, aby mięśnie Kegla zostały wyraźnie wzmocnione. Ważna jest tu oczywiście systematyczność. To, czy kulki gejszy przynoszą oczekiwane efekty, kobieta może sprawdzić w prosty sposób. W tym celu wystarczy, że włoży do pochwy dwa palce i ściśnie je za pomocą mięśni. Jeśli odczuwalny będzie choćby niewielki nacisk to znak, że ćwiczenia przynoszą zamierzone efekty.

Click to rate this post!
[Total: 4 Average: 4.5]