Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Sprawdź, jakie tkaniny obiciowe do mebli będą najpopularniejsze w 2022 roku

Planujesz nową aranżację swojego domu, mieszkania lub pomieszczenia komercyjnego? Chcesz aby Twoje wymarzone wnętrze zachwycało swoim blaskiem i jednocześnie było funkcjonalne? Stawiając na wygodne meble, nie możesz zapomnieć o tkaninach obiciowych, które w znacznym stopniu zwiększają komfort siedzenia na takiej kanapie czy fotelu. Wpływają one również na prestiż i piękno Twoich kompletów wypoczynkowych. W takim razie jak będzie kształtowała się moda w dziedzinie tkanin obiciowych do mebli w 2022 roku? Oto tkaninowy kwartet 2022 roku.

Tkaniny obiciowe – miękka klasyka

Jeżeli uwielbiasz spędzać przyjemne wieczory wylegując się na mięciutkich kanapach, to mamy świetne wiadomości. W roku 2022 r. modne będą właśnie te delikatne i uwielbiane przez wszystkich obicia na meble. Szczególny prym będą wiodły welwetowe tkaniny Venus Velvet oraz Granada, charakteryzujące się grubą i puszystą włosową pokrywą. Uwagę na siebie zwrócą również tkaniny do mebli Angel, gdzie w delikatnym materiale znajduje się jeszcze domieszka przyjemnego pluszu.

Tkaniny obiciowe a natura

W 2022 r. bardzo modne będą aranżacje, podkreślające ekologiczny styl życia oraz miłość i szacunek do natury. Jest to bardzo pozytywny i godny pochwały trend modowy. W centrum zainteresowania znajdowały się będą tkaniny na obicia mebli Cotone. Wyróżniają się one bawełnianym włóknem, które jest liderem produkcji naturalnych tkanin na meble. Charakteryzują się także świetną przepuszczalnością powietrza oraz właściwościami cieplno-izolacyjnymi.

Kolorowe szaleństwo tkanin

Jeżeli nie lubisz nudy, a masz w sobie nutę pozytywnego, aranżacyjnego wariata to świetnym wyborem będą niesamowicie modne w 2022 roku, kolorowe tkaniny na obicia mebli. Wiodącymi materiałami tej kategorii będą Żakardowe tkaniny do mebli. Dzięki swojej wieloodcieniowości i pozytywności, rozweselą one każde pomieszczenie. Tego typu tkaniny obiciowe charakteryzują się wypukłą fakturą, która nadaje ekskluzywnego blasku. W idealny sposób wpasowują się, na zasadzie przełamania koloru, do miejsc gdzie przeważają szare i stonowane barwy. Na wyróżnienie zasługują między innymi Żakard Bombay oraz Żakard Sevilla. Znajdziesz je na stronie https://jardex.com.pl/tkaniny/tkaniny-wedlug-przeznaczenia/tkaniny-obiciowe

Klasyka i komfort

Moda tkanin do mebli w 2022 r. robi też duży ukłon w stronę zwolenników klasyki. Do elity w gronie tkanin obiciowych do mebli wraca szenil. Tradycyjnie wykonane meble pokryte tkaniną szenilową nabiorą nowego blasku oraz staną się bardziej delikatne i subtelne. Tkaniny szenilowe charakteryzują się ponadto dużą odpornością na przetarcia, jak również opóźniają rozprzestrzenianie się ognia, przez co w pozytywny sposób wpływają na bezpieczeństwo. Na uwagę zasługuje kolekcja szenilowych Tkanin Royal.