Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Zalety wycieraczek z włókna kokosowego

Uniwersalne wycieraczki z włókna kokosowego zdobywają coraz większą popularność. Stały się trendem w aranżacji wnętrz, ponieważ doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach urządzonych w modnym stylu boho, etno i scandi. Powstają z naturalnego surowca, dzięki czemu są w 100% biodegradowalne. Stanowią trafny wybór dla osób, które dbają o środowisko naturalne i prowadzą ekologiczny tryb życia. Co jeszcze sprawia, że maty kokosowe zyskują przewagę nad tradycyjnymi wycieraczkami?

Wytrzymałość, chłonność i estetyka wycieraczek z włókna kokosowego

Miękkie i elastyczne wycieraczki z włókna kokosowego wyróżniają się wysoką wytrzymałością i długą żywotnością. Sprawdzają się zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i obiektach handlowych i usługowych o średnim natężeniu ruchu pieszych. Kolejną z ich największych zalet jest także bardzo duża chłonność, dzięki której zatrzymują całą wilgoć i mokre zabrudzenia z obuwia. Posiadają antypoślizgowe podłoże, zabezpieczające podłogi przed przenikaniem wody. usuwają z podeszw także kurz, piasek i inne suche zabrudzenia. Wycieraczki kokosowe wyróżniają się także wyglądem, który pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych przestrzeni. Ich oryginalna struktura przyciąga wzrok i stanowi niebanalny akcent dekoracyjny.

Na rynku dostępne są też maty kokosowe z napisami, grafikami lub spersonalizowanymi nadrukami. Mogą być zatem wykorzystywane jako wycieraczki reklamowe w siedzibach firm, na targach branżowych i wydarzeniach promocyjnych. Polecane są także do użytku domowego. Producent wycieraczek UNIMAT oferuje klientom możliwość wyboru koloru i rozmiaru mat kokosowych, dzięki czemu łatwo dopasować je do wystroju wnętrza oraz wymiarów strefy wejścia. Firma obsługuje klientów z całej Polski i szybko realizuje zlecenia. Zamówienia złożysz w jej sklepie internetowym.

Czy wycieraczki kokosowe są produkowane zgodnie z naturą?

Do wytwarzania wycieraczek kokosowych używa się namoczonych i ubitych łusek z wewnętrznej strony łupiny orzechów kokosowych. W procesie produkcji nie wykorzystuje się szkodliwych dla środowiska substancji chemicznych. Ponadto wycieraczki kokosowe marki UNIMAT mają podłoże z materiału PVC wzmocnionego włóknem szklanym bez ftalanów, które nie są w pełni bezpieczne – niektóre z nich są toksyczne i przyczyniają się do zanieczyszczania przyrody. Maty z włókna kokosowego stanowią najlepszy wybór dla osób, które starają się żyć zgodnie z natura i ograniczać ilość szkodliwych odpadów.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]