Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Pożyczki pozabankowe do 60 000 zł

W życiu każdego z nas może przyjść słabszy moment, gdy brakuje nam pieniędzy na pokrycie ważnych wydatków. Wówczas najczęściej szukamy pomocy wśród bliskich, którzy mogliby pożyczyć nam gotówkę. Jednak w sytuacji, gdy rodzina nie jest w stanie nam pomóc, możemy skorzystać ze wsparcia finansowego z firm pozabankowych. Pożyczki do 60 000 zł to doskonała opcja dla osób, które potrzebują zastrzyku gotówki na bardzo istotne cele, a nie mają dobrej zdolności kredytowej. Sprawdźmy najważniejsze szczegóły związane z takim zobowiązaniem. Kto może je zaciągnąć i jak złoży wniosek?

Pożyczki pozabankowe do 60 000 zł. Warunki

W przypadku kredytów gotówkowych w banku, abyśmy otrzymali wsparcie finansowe, konieczne jest posiadanie zdolności kredytowej. Niestety jej zbudowanie na odpowiednim poziomie jest niezwykle trudne. Z tego też powodu często decydujemy się na zaciągnięcie pożyczki online na raty w parabanku, który nie wymaga spełnienia aż tak surowych warunków.

Dla firmy pożyczkowej liczy się przede wszystkich stabilny dochód, jednak nie musi być on tak wysoki, jak wymagają banki. Wystarczy, aby umożliwiał nam on spłatę miesięcznej raty. Nie jest istotne także, w jaki sposób go osiągamy. Parabanki nie wymagają umowy o pracę czy działalności, a na pomoc mogą liczyć nawet bezrobotni na zasiłku i osoby z komornikiem, do których skierowana jest pożyczka dla zadłużonych.

Aby otrzymać takie zobowiązanie do 60 000 zł, musimy być osobami pełnoletnimi, mieć polskie obywatelstwo i ważny dowód osobisty. Niezbędne jest także zamieszkanie na terenie Polski i otrzymywanie dochodów, których nie musimy potwierdzać zaświadczeniami.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę do 60 000 zł?

Wniosek o pożyczkę możemy składać zarówno w punkcie stacjonarnym, jak też za pośrednictwem internetu. Druga opcja jest dostępna w większości firm, niezależnie od tego, czy ubiegamy się o pożyczkę z komornikiem w niskiej kwocie, czy potrzebujemy więcej środków. Wystarczy wypełnić formularz online, w którym wpisujemy: dane osobowe i informacje z dowodu (numer i seria dokumentu oraz organ wydania), wysokość dochodów i ich źródło, wysokość wydatków. Następnie potwierdzamy nasze dane przelewem na kwotę 1 złotówki i czekamy na wydanie decyzji pożyczkowej, o której firma poinformuje nas mailowo lub telefonicznie. Wypłata środków zostanie zlecona w zależności od wybranej formy: przelewem lub w gotówce (w przypadku osób z komornikiem chcących uniknąć pobrania środków) w punkcie albo na poczcie.