Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Nagranie z profesjonalnym lektorem zamówisz teraz online

Potrzebujesz nagrania lektorskiego na prezentację? A może chcesz wypuścić radiowy spot z rozpoznawalnym głosem? Obecnie dobrego lektora można znaleźć także w internecie, a następnie od razu zamówić nagranie lektorskie z jego udziałem. Jak to zrobić? Podpowiadamy!

Dobry lektor jest bardzo ważny nie tylko filmie i w serialu. Również jego udział jest bardzo ważny podczas wielu innych projektów, między innymi w trakcie realizacji nagrań reklamowych, prezentacji, materiałów o charakterze informacyjnym. Teraz znalezienie dobrego lektora nie jest już skomplikowane. Jak go wyszukać? Odpowiedź to bank głosów współpracujący ze studiem nagraniowym.

Czym jest bank głosów – baza głosów online?

Banki głosów są dzisiaj jednym z najczęściej wybieranych sposobów wyszukania odpowiedniego lektora. Tego typu bank to inaczej baza głosów online, która jest dostępna dla każdego, kto poszukuje dobrego lektora do wykonania nagrania. Internetowe bazy głosów stały się bardzo popularne po rozpowszechnieniu się dostępu do sieci. Kiedyś, aby wybrać lektora i zamówić z nim nagranie, konieczne było osobiste udanie się do studia albo skorzystanie z pośrednika, co dodatkowo podwyższało koszty. Teraz nie jest to już konieczne, a dobrego lektora można wyszukać we własnym zakresie. Działający online bank głosów – https://www.powitania.pl/bank-glosow/ to serwis dający dostęp nawet do kilkuset różnych lektorów – zarówno osób znanych szerszemu gronu, jak i tych, które nie są rozpoznawalne, ale ich głosy także zasługują na uwagę i mogą doskonale sprawdzić się podczas realizacji wielu projektów.

Jak wybrać dobrego lektora przez bank głosów?

Wyszukanie lektora, kory będzie sprawdzał się w danym zadaniu, nie jest trudne. Można wyszukać odpowiednią osobę nawet wtedy, gdy nigdy wcześniej nie poszukiwało się lektora. Jak to zrobić? Każdy internetowy bank głosów zawiera wyszukiwarkę, która powala na wybranie właściwej osoby. Można zrobić to na podstawie kilku kryteriów jak rozpoznawalność lektora, jego płeć, tembr głosu, język ojczysty. Po prostu zaznacza się wtedy odpowiednie parametry w filtrach, a bank głosów automatycznie prezentuje osoby spełniające kryteria. Niektóre banki głosów szeregują również głosy tematycznie. Można wtedy znaleźć łatwo osoby, które świetnie wcielają się w określone role, na przykład babci, rolnika, czarodziejki, pirata, lekarza.

Po wybraniu odpowiedniego lektora można od razu zamówić nagranie – wystarczy skontaktować się z bankiem głosów, co można zrobić również za pośrednictwem internetu. Gotowe nagranie może być doręczone na wskazany adres poczty elektronicznej nawet po paru dniach!