Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Na co zwracać uwagę podczas zakupu wózka spacerowego?

Przygotowanie wyposażenia dla dziecka spędza sen z powiek wszystkim rodzicom. Duże problemy sprawia m.in. wózek spacerowy. Jego zakup to ważna decyzja. Wybór odpowiedniego modelu wpływa na samopoczucie i zdrowie malucha. Szczególnie istotne jest również bezpieczeństwo. Na co zatem zwrócić uwagę, aby podczas spacerów Twoje dziecko czuło się dobrze?

Wózki spacerowe – komfort dla dziecka i rodziców

Duże i małe podróże z dzieckiem mogą rodzić niemałe problemy. Zwłaszcza, gdy maluch zmęczy się spacerem na własnych nogach. Również rodzic może utracić siły długotrwałym noszeniem najmłodszego członka rodziny na rękach. Na szczęście z pomocą przychodzą wózki spacerowe. Każda wycieczka staje się wówczas znacznie przyjemniejsza. Wyczerpane dziecko ma możliwość ucięcia słodkiej drzemki, zaś odciążeni rodzice zaczną czerpać ogromną przyjemność ze spaceru.

Jakie cechy powinien posiadać wózek spacerowy?

Jedną z najważniejszych funkcji, jaką powinien posiadać wózek spacerowy, jest możliwość łatwego i komfortowego składania. Zalety takiego rozwiązania są oczywiste. Dzięki niemu ułatwione jest jego swobodne przenoszenie oraz transportowanie. Ma to ogromne znaczenie podczas częstych podróży. Co więcej, taki wózek nie zajmuje wiele miejsca w mieszkaniu.

Niebagatelne znaczenie ma właściwe zabezpieczenie. Spacerówka musi być wyposażona w pasy bezpieczeństwa. Tak samo, jak i w pałąk, który uniemożliwi dziecku wchodzenie z niej. Warto również zwrócić uwagę na system amortyzacji. Powinien gwarantować stabilność i komfort jazdy. Zwłaszcza podczas pokonywania dużych nierówności i krawężników.

Chcąc zadbać o pełną swobodę snu dziecka, ważna jest płynna regulacja oparcia. Za pomocą jednego ruchu można wówczas opuścić je do pozycji leżącej. Natomiast, gdy maluch chce po prostu odpocząć, w takiej sytuacji wystarczy wybrać właściwy kąt nachylenia. Ogromny komfort zapewni również obszerna budka z wodoodpornego materiału, która ochroni przed deszczem.

Kilka ciekawych propozycji oferuje sklep Mama i ja 24. Znajdziesz tam wózki spacerowe posiadające powyższe cechy.

Wózki spacerowe inwestycją na dłuższy czas

Wybór właściwego modelu spośród wielu wariantów wózków spacerowych ma duże znaczenie. To inwestycja na kilka następnych lat. Przez ten czas ma służyć nam i dziecku praktycznie na każdym kroku. Zarówno podczas spacerów, jak i w trakcie dalszych podróży. Warto zatem zwracać uwagę na uznane marki, których wózki wyróżniają się trwałością oraz wysoką jakością wykonania.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]