Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Zabawa z dzieckiem w okresie jesiennym – najlepsze pomysły

Jesień to czas kiedy pogoda zmienia się bardzo szybko, dlatego może się okazać, że zabawa musi zostać nagle przeniesiona z dworu do domu. Z drugiej strony jest to okres, w którym rodzice oraz dzieci mogą wykazać się sporą kreatywnością i wyobraźnią. Jeśli tylko warunki atmosferyczne na to pozwalają, warto przenieść się do ogrodu i wykorzystać do zabawy np. liście czy kasztany. Co jeszcze można robić jesienią?

Pomysły na jesienne zabawy z dzieckiem

Nadejście nieco chłodniejszych dni wcale nie musi oznaczać końca zabaw na świeżym powietrzu. Wystarczy odpowiednie ubranie i nastawienie. Jedną z ciekawych i angażujących zabaw na dworze jest szukanie jesiennych skarbów. Rodzic może wcześniej przygotować listę rzeczy, które powinno znaleźć dziecko. Mogą to być np. liście w określonym kolorze, żołędzie, kasztany czy szyszki. Takie elementy przydadzą się też później, również w domu.

Wykorzystując zabawki Bruder takie jak przyczepy można przewozić jesienne skarby z miejsca na miejsce. Miniaturowe pojazdy wyróżniają się bardzo wysoką jakością wykonania oraz niezwykle precyzyjnym odwzorowaniem szczegółów. Dzięki temu są wyjątkowo wytrzymałe oraz bezpieczne w użytkowaniu. Zabawki stworzone przez niemiecką markę pozytywnie wpływają na rozwój dzieci.

Jesienne zabawy z rodzicami

Kolejnym świetnym pomysłem na wspólną zabawę jest tworzenie naszyjników z jarzębiny oraz ludzików z kasztanów i żołędzi. Taka forma aktywności to sposób na rozwijanie umiejętności manualnych dziecka. Miniaturowe ludziki można następnie potraktować jako dekorację, która znajdzie się w pokoju malucha.

Na tym etapie przydadzą się nam także zabawki Bruder, takie jak farma. Jesień jest doskonałą porą, aby stworzyć własny zielnik, w którym znajdzie się kolekcja najpiękniejszych liści i kwiatów. Każdy z nich warto opisać, tak aby maluch mógł poznać nazwy konkretnych roślin. Jak widać, sposobów na spędzenie czasu podczas jesiennych dni jest naprawdę sporo.