Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Biżuteria ze srebra – do kogo pasuje i jak ją nosić?

Biżuteria ze srebra. Uwielbiana i noszona przez wiele kobiet. Jej popularność stale wzrasta, a projektanci zaskakują wciąż nowymi wzorami i modelami. Jej niewygórowane ceny pozwalają na powiększanie swojej kolekcji. Czy jednak pasuje każdemu? Sprawdź, jak ją dobierać do swojego typu urody i okoliczności!

Złoto czy srebro?

Choć srebro jest uniwersalne i uwielbiane przez wielu, często bywa wypierane przez złoto. Łączenie ze sobą obu tych kruszców jeszcze całkiem niedawno było oznaką złego gustu. Dziś coraz więcej osób decyduje się na noszenie biżuterii w tzw. bikolorze, czyli w połączeniu złota ze srebrem. Mimo wszystko warto dobierać dodatki do swoich upodobań, typu urody i noszonej już biżuterii, tak by osiągnąć harmonijny, spójny wygląd. Jak tego dokonać?

Typy urody

Dzielą się na: ciepły i chłodny. Można rozpoznać je po odcieniu skóry, oczu i włosów. Jeśli ciężko Ci określić, do którego typu urody się zaliczasz, możesz określić to m.in. poprzez sprawdzenie koloru swoich żył na rękach. Jeśli w dziennym świetle widać przez skórę niebieskie żyły, prawdopodobnie będziesz chłodnym typem urody. Zielone żyły wskazują na ten drugi.

W Polsce panuje w dużej mierze słowiański typ urody, czyli jasne włosy, niebieskie oczy i chłodny odcień skory. Dlatego też tak bardzo lubimy i cenimy srebro. Ono po prostu pasuje do większości z nas. Świetnie podkreśla błękitny kolor tęczówki oczu, dobrze koresponduje też z blond włosami.

Okoliczności

Jeszcze do niedawna panowało przekonanie, że obrączki ślubne powinny być wykonane tylko i wyłącznie z żółtego złota. I choć dla osób o ciepłym typie urody, lubiących złoto, nie było to problemem, dla wielbicieli srebra – i owszem. Na szczęście coraz więcej osób decyduje się na biżuterię ślubną w chłodnych odcieniach i srebro świetnie się do tego nadaje. Ma jeszcze jedną cechę, przeważającą nad złotem: jest kilkukrotnie tańsza. Jeśli chcesz, by Twój srebrny pierścionek zaręczynowy czy obrączki były niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju, zamów je w autorskiej pracowni, takiej jak MojeMW. Biżuteria ze srebra, którą tam znajdziesz, na pewno Cię zachwyci.

Osobiste upodobania

Uwielbiasz złoto, choć wydaje się do Ciebie nie pasować? A może nie potrafisz oprzeć się srebrnej biżuterii, mimo że Twój typ urody ewidentnie należy do ciepłych? Mimo pewnych zasad doboru dodatków i biżuterii, ich ostateczny wybór należy tylko i wyłącznie od konkretnej osoby. Warto nosić to, co nam się po prostu podoba i w czym czujemy się dobrze. Nawet jeśli wykracza to ponad ogólnie przyjęte normy i zasady. Bycie sobą jest zawsze w modzie!

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]