Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Litery przestrzenne – skuteczna reklama Twojej firmy

Litery przestrzenne, inaczej litery 3D, są jedną z najpopularniejszych form prezentacji logo i nazwy firmy, a także atrakcyjną i skuteczną reklamą zewnętrzną. Dzięki nim Twoja siedziba może wyglądać nowocześnie i natychmiast przyciągać uwagę!

Dlaczego warto wybrać litery 3D?

Litery przestrzenne w reklamie zewnętrznej mają postać trójwymiarowych elementów, które są bardzo efektowną metodą komunikacji wizualnej.

Możliwość wykonania dowolnego logo, napisów oraz elementów graficznych na bazie elementów 3D powoduje, że mają one szerokie zastosowanie i wykorzystywane są dzisiaj przez tak wiele firm.

Litery 3D jako nośnik reklamy zewnętrznej niosą za sobą szereg korzyści:

– Natychmiast zwracają na siebie uwagę,
– Mają zróżnicowane formy,
– Wyglądają nowocześnie i elegancko,
– Dzięki podświetleniu są widoczne zarówno w ciągu dnia, jak i nocą,
– Zwiększają rozpoznawalność i popularność,
– Tworzą profesjonalny wizerunek firmy.

Litery przestrzenne – szerokie zastosowanie

Dzięki literom zewnętrznym można zaprezentować logo i nazwę firmy wraz z dodatkowym przekazem, na przykład krótkim opisem działalności, firmowym sloganem lub ozdobnymi elementami graficznymi.

Litery 3D pozwalają na zaznaczenie obecności firmy, ułatwiają dotarcie do niej, a także są formą oryginalnej dekoracji. Stanowią zatem nowoczesną wizytówkę w przestrzeni publicznej, która spełnia jednocześnie funkcje reklamowe.

Montaż liter przestrzennych może odbyć się w różnorodnych miejscach. Stosowane są jako reklama na zewnątrz budynków – na elewacjach, ogrodzeniach, konstrukcjach umieszczanych na dachach. Mogą być także zamontowane we wnętrzach – na ścianie nad wejściem do firmy, sklepu czy w strefie recepcji.

Podświetlane litery 3D pozwalają na prezentację przekazu przez całą dobę. Do oświetlenia wykorzystywane są energooszczędne diody LED, które umieszczane we wnętrzu liter lub za nimi, dając elegancki efekt halo – poświaty.

Realizacja: Litery podświetlane – Warszawa – AnyShape.pl

Rodzaje liter przestrzennych

Rozbudowana paleta materiałów używanych do produkcji liter przestrzennych pozwala na dopasowanie ich charakteru do oczekiwanego efektu wizualnego oraz do miejsca montażu. Wśród najczęściej stosowanych rodzajów liter 3D znajdują się poniższe warianty.

Litery 3D ze styroduru

Przystępne cenowo litery 3D wykonane z utwardzanego, nienasiąkliwego styroduru, który może być wykańczany różnymi kolorami.

Litery 3D aluminiowe

Uniwersalne litery przestrzenne, które doskonale nadają się na zewnątrz i do wnętrz. Zastosowanie aluminium powoduje, że są wysoce odporne na czynniki pogodowe i uszkodzenia mechaniczne.

Litery 3D metalowe

Litery przestrzenne wykonane z polerowanego lub szczotkowanego metalu mają prestiżowy, luksusowy wymiar.

Litery 3D z plexi

Dzięki półprzezroczystemu materiałowi znakomicie nadają się do podświetlania od środka.

Litery 3D z dibondu

Zastosowanie dibondu, czyli cienkiej płyty kompozytowej pozwala na nadanie literom eleganckiego wyglądu i odporności na szereg czynników zewnętrznych.

Litery 3D drewniane

Oryginalne i ekologiczne litery przestrzenne powstające na bazie drewna. Przeznaczone do użytku we wnętrzach.

Gdzie zamówić litery przestrzenne?

Projektowaniem i produkcją liter przestrzennych zajmują się firmy specjalizujące się w reklamie zewnętrznej, AnyShape.pl.

Nowoczesne litery przestrzenne w Warszawie – zamów litery 3D u sprawdzonego producenta AnyShape, z którym reklama zewnętrzna Twojej firmy nabierze nowego wymiaru!