Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Kolorowe skarpetki – hit czy kit?

Skarpetki, ze względów praktycznych są nieodłącznym elementem wielu stylizacji, ale czy tylko dlatego? Okazuje się, że ten dodatek do outfitu może się stać jego najmocniejszym punktem. Wystarczy, że zamiast zapobiegawczych modeli wybierzesz te, w wersji multikolor, zdobione finezyjnymi motywami. Dokładnie takie, jakie proponuje polska marka PLNY LALA.

Decydując się na uniwersalne dodatki do swojej stylizacji, zyskujesz ponadczasowy, odpowiedni na każdą okazję element garderoby. Jednak czasem masz po prostu ochotę na odrobinę szaleństwa. Zabawa z modą może mieć różne oblicza, a jednym z najchętniej robionych eksperymentów jest właśnie ten, ze zmianą akcesoriów. Kolorowe skarpetki z https://plnylala.pl/ sprawdzą się w tej roli doskonale!

Skąd się wzięła moda na kolorowe skarpetki?

Potrzeba urozmaicenia swojej zachowawczej garderoby, doprowadziła do spopularyzowania kolorowych skarpetek. Ten trend chętnie lansowali biznesmeni, którzy musieli prezentować się profesjonalnie i nienagannie. Ich „nudny” wizerunek mogły odmienić tylko detale, a więc kolorowe skarpetki czy poszetki.

Jednak początki tego wielobarwnego elementu stylizacji sięgają jeszcze dalej, aż do czasów PRL-u! Wtedy nawet wyodrębniła się grupa społeczna określana mianem bikiniarzy. Ich pomysłem na ożywienie szarej codzienności okazały się właśnie kolorowe skarpetki, wystające spod nogawek wąskich jeansów.

Kolorowe skarpetki dzisiaj – czy to ich wielki powrót?

Dzisiaj kolorowe skarpetki są symbolem pewnego dystansu do siebie, a nawet pozwalają wyrazić swój indywidualizm poprzez niebanalny ubiór. Nikt już nie chce być wtłaczany w sztywne ramy, większość woli czuć się sobą nawet w oficjalnych sytuacjach biznesowych. Stąd poszukiwanie elementów, które urozmaicą szablonowy look tworzony zgodnie z zasadami biurowego dress codu.

Skarpetki mogą mieć wesołe nadruki ust lub kwiatów na całości albo tylko kolorowe wstawki w postaci pasków i napisów. Gdy wychylą się spod nogawki, na pewno przykują wzrok Twoich rozmówców i całego otoczenia!

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]