Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Najlepsze bodziaki dla maluszka

Kompletowanie garderoby dla noworodka może okazać się nie lada wyzwaniem. W szczególności dla rodziców, którzy będą mieli swoje pierwsze dziecko. Przy każdym kolejnym wyzwanie to będzie już zdecydowanie mniejsze.

Co trzeba wiedzieć na ten temat? Jakie ubrania warto kupić dla noworodka? Co przyda się dla niemowlaka? Wystarczy pamiętać o kilku rzeczach, aby maluchy miały szafę pełną przydatnych ubrań.

Wygodne i funkcjonalne ubranka

Przyszli rodzice muszą zwrócić uwagę na wygodę i funkcjonalność poszczególnych elementów garderoby. Dla maluszka. Dla samego siebie. Na pewno zostanie to przez młodych rodziców dostrzeżone, jeżeli niemowlaka będą musieli przebierać w ekstremalnych warunkach – ot, chociażby tylne siedzenie samochodu, czy też środek zatłoczonego sklepu. Nikt nie będzie chciał mocować się z dziecięcymi ubraniami, tylko będzie stawiał na szybkość.

Po co ta uwaga? Po to, żeby pokazać, iż wśród wygodnych ubranek pierwsze miejsce zajmują bodziaki. Taki z pozoru niewinny element garderoby, który jest koniecznością. Zarówno, jeżeli chodzi o noworodka, jak również dziecko roczne. Bodziaki są o tyle dobre, że sprawdzają się nawet w przypadku dzieci mających dwa lata.

Dobre body dla malucha

Wybór jest ogromny w sklepach. Przed zakupem warto wyjaśnić sobie, czym w ogóle jest body. Ogólnie można powiedzieć, że jest to przedłużona bluzka, którą zapina się w kroku. To ona pozwala m.in. na utrzymanie pieluszki w jednym miejscu. W sklepach otrzymać można różnorodne body. Można je podzielić na te dla dziewczynek, chłopców, a także uniwersalne. Ciekawą propozycją wydają się body z napisami.

Bodziaki można podzielić na kilka grup:

  • body kopertowe – polecane w szczególności dla rodziców, którzy to jeszcze nie mają takiej wprawy podczas przebierania dzieci; najczęściej dorośli decydują się na nie w pierwszych miesiącach życia;
  • body zapinane na ramieniu – doskonałą propozycja dla nieco starszych niemowlaków, na ramieniu znajdują się dwie napy ułatwiające zapięcie;
  • body wkładane lub na zakładki – nazwa używana zamiennie, możliwe jest powiększenie jego dekoltu przez to, że bodziak wkładany jest przez głowę.

Są to najbardziej popularne rodzaje body. Chociaż należałoby zaznaczyć, że do wyboru są również specjalne body z baskinką lub sukienką dla dziewczynek. Dzięki nim można stworzyć piękną stylizację na co dzień. Do wyboru są również body z kołnierzykami – aczkolwiek są bardzo rzadko wybierane przez rodziców.

Body na prezent dla dziecka

Body ze śmiesznymi napisami jest dobrą propozycją dla dziecka na prezent. Jeżeli ktoś miałby kupić coś bezużytecznego, co w ogóle nie będzie się sprawdzać, to z powodzeniem może zainwestować w taki element garderoby. W szczególności, że śmieszne napisy są w stanie poprawić humor wielu osobom.

Jakie to mogą być napisy? Różnorodne! Można dopasować je chociażby do okazji, np. body z napisami o tacie na Dzień Ojca. Czy może być lepsza propozycja? W szczególności, jeżeli dla mężczyzny jest to jego pierwszy Dzień Ojca? Wyjątkowa sytuacja, wyjątkowe dziecko, które okazuje swoją wyjątkową miłość swojemu tacie.

Równie dobrą propozycją jest body z napisami o mamie. Podobnie jak wyżej, wyjątkowy prezent na Dzień Mamy. Każda mama na pewno ucieszy się, widząc swoje dziecko w takim ubraniu.

„Tylko mnie kochaj z serduszkami”, „Ja+mama=spłukany tata”, „Mały głodomorek”, „100% gentelmen”, „100% szczęścia”, „Bad Boy”, „Bad girl”, „Ciasteczko do schrupania”, „Cudna gwiazdeczka”, „Drogie Panie przybyłem!”, „Eat sleep play repeat” – to tylko część z tego, co można otrzymać w ofercie, jeżeli chodzi o zabawne napisy.

Nie tylko na Dzień Mamy, Dzień Ojca, ale również na wiele innych okazji można otrzymać takie wygodne ubrania.

Modne ubrania dla malucha

Tak, wyjątkowość napisów bardzo ławo dostrzec. Zostaną one zauważone nie tylko przez rodziców. Spodobają się one również dziadkom, ciociom, wujkom, chrzestnym.

„Dwa słowa” warto również powiedzieć o kolorach. Granatowy, delikatny błękit, pastelowy szary, pudrowy różowy, czerń połączona ze złotym, uniwersalna biel – gama kolorystyczna jest naprawdę szeroka. Będzie można je połączyć z innymi elementami garderoby, które maluchy na co dzień noszą.

Nie można również zapomnieć o rozmiarach. Począwszy od samego początku, czyli od rozmiaru 56 aż do 92. Jak więc widać – takie body można kupić dla najmłodszych, jak również dla tych nieco starszych pociech, samodzielnie stawiających już swoje pierwsze kroki.

Najlepsze bodziaki dla malucha to takie, które jest wygodne, a do tego w pełni bezpieczne.