Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Jak producenci biżuterii z bursztynu walczą ze stereotypem dotyczącym tych kamieni?

Szlachetny surowiec, który od pokoleń zachwyca swoim miodowym blaskiem — bursztyn sprawia, że biżuteria wygląda naprawdę spektakularnie. . Kamień ten jest więc chętnie wykorzystywany w jubilerstwie. Producenci biżuterii z bursztynu dokładają wszelkich starań, by tworzyć unikatowe i wyrafinowane połączenia, które oczarują miliony fanów. Dlaczego mimo to można się spotkać ze stwierdzeniem, że tego rodzaju wyroby są staromodne i nieoryginalne?

Biżuteria z bursztynu — producent „na wagę złota”

Zdobi dekolty, uszy, dłonie i palce. Często jest wykorzystywany jako element dekoracji szkatułki, puzderka lub innych domowych dodatków. Wagę bursztynu szczególnie doceniają producenci, którym zależy na zachowaniu jego pierwotnej, oryginalnej postaci. Delikatnie oszlifowany kamień nabiera wyjątkowego wymiaru. Wbrew pozorom tym zajęciem nie zajmują się głównie duże przedsiębiorstwa. Prawdziwe „perełki” powstają w małych, zazwyczaj rodzinnych firmach, które prowadzą niewielkie zakłady z pokolenia na pokolenie. Niezmiernie ważne jest wyczucie smaku i elegancji, które zamyka się w bursztynowych kolekcjach.

Staromodna i babcina? Walka z mylnym wyobrażeniem o biżuterii z bursztynu

Biżuteria z bursztynu, mimo upływu lat niezmiennie zachwyca. U niektórych osób aprobata nie jest jednak tak zauważalna. Część z nich jest zdania, że biżuteria tego typu jest staroświecka i przestarzała. Niekiedy bursztynowe kolekcje uchodzą wręcz za relikty z ubiegłej epoki. Z czego wynika takie przeświadczenie? Owszem, te kamienie połyskujące złotem można było często spotkać na szyjach naszych babć. Kiedyś ozdobne wisiory, efektowne bransoletki lub miodowe kolczyki gościły w toaletkach bogato sytuowanych kobiet. Później bursztyn stał się nieco bardziej dostępny, więc panie chętniej zaczęły korzystać z jego uroku. Jak producenci biżuterii z bursztynu walczą z jego złą sławą? Stawianiem na nowoczesne połączenia, wdrażaniem innowacyjnych technik obróbki i  oryginalnym wzornictwem — jednym słowem udowadniają, że bursztyn wcale nie musi być nudny!

Producenci biżuterii z bursztynu wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientek

Grono odbiorców bursztynowych kolekcji nie maleje. Wręcz przeciwnie! Zważając na kreatywność twórców, pasjonatów będzie tylko przybywać.

Niesztampowe i oryginalne wyroby z bursztynu znajdziesz w sklepie AMBER-RING. Te ręcznie tworzone zestawy odbiegają od popularnych, utartych schematów. Naturalny surowiec poddawany jest tutaj własnej metodzie obróbki.

Opracowanie pożądanego kształtu i wybranie określonego kolorytu bursztynu  zależy od zamysłu rzemieślnika. Im bardziej nowoczesna forma, tym lepiej. Bursztynowe dodatki mają dodawać stylizacjom elegancji i szyku. Producenci więc dwoją się i troją, by kolczyki, wisiory i bransoletki idealnie podkreślały osobowość każdej z pań.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]