Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Ile kosztują zmywarki do zabudowy?

Jednym z kryteriów wyboru zmywarek do zabudowy jest cena. Natomiast najtańsze modele nie będą w stanie zapewnić odpowiedniej pojemności czy niskiego poziomu emitowanego hałasu. Nowoczesne urządzenia zapewnią dodatkowo dostęp do wielu dodatkowych funkcji.

Dokonując wyboru urządzenia do zabudowy, trzeba zwrócić szczególną uwagę na wymiary. Pozwoli to swobodnie wkomponować je w konkretną przestrzeń użytkową. Natomiast wybór takiego urządzenia to konieczność zwrócenia uwagi także na inne cechy.

Do najważniejszych parametrów użytkowych zmywarek można zaliczyć:

  • pojemność,
  • ilość i typ programów zmywania,
  • klasę energetyczną.

Bezpiecznym rozwiązaniem będzie zmywarka do zabudowy, która jest popularna wśród kupujących. Jednym z hitów ostatnich lat była zmywarka Siemens. Najwyższa klasa energetyczna modelu SN636X03ME i pojemność 14 kompletów naczyń to gwarancja wygody użytkowania i możliwości oszczędzania energii. Urządzenie cechuje się także optymalną głośnością. Dodatkową zaletą urządzenia jest dostęp do szuflady na sztućce zamiast koszyka. W ten sposób można zyskać dodatkową przestrzeń na garnki czy talerze. Ten model Siemensa to również korzystna cena.

Bestsellery na rynku zmywarek

Jednym z liderów rynku zmywarek jest marka Bosch. Kupujący chętnie decydują się na produkty tego producenta z powodu funkcjonalności i wielu innowacyjnych rozwiązań. Jednym z najpopularniejszych modeli tego producenta jest SMV46KX00E. To zmywarka do zabudowy, która przeznaczona jest na 13 kompletów naczyń. Zużycie wody to 7,5 litra wody. Jest to mniejsza wartość od popularnych, porównywalnych modeli Beko czy Siemens. Zmywarka to także najwyższa klasa energetyczna A++ i optymalna głośność 46 dB.

Zmywarka Bosch SMV46KX00E to także 6 programów i 2 funkcje specjalne w tym:

  • VarioSpeed Plus, który pozwala skrócić czas zmywania o około jedną trzecią,
  • TruboSpeed 20 min,
  • Godzinny 65 C.

Specjalną funkcją jest także Suszenie Extra. Pozwala ona suszyć bardzo trudno schnące naczynia. Urządzenie Boscha wyposażone jest także w szufladę na sztućce.