Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Co warto wygrawerować na biżuterii?

Biżuteria to uniwersalny i ponadczasowy pomysł na prezent dla każdej kobiety. Taki podarunek ma wartość sentymentalną i jest trwałą pamiątką przyjaźni, sympatii czy miłości, szczególnie jeżeli wykonany jest ze szlachetnych kruszców takich jak srebro i złoto. Biżuteria jest ozdobą, która wyraża osobowość i charakter osoby, która ją nosi. Obecnie mamy do wyboru tysiące wzorów i kolorów, dlatego łatwo znaleźć coś, co najlepiej będzie pasowało do stylu konkretnej osoby. Czy będą to delikatne, połyskujące kolczyki czy duży i mocny, wielobarwny naszyjnik? O tym każdy musi zdecydować już sam. Dodatkowym sposobem na spersonalizowanie podarunku dla bliskiej osoby jest wykonanie graweru na biżuterii.

Wyraź to, co czujesz

Grawer na biżuterii to krótki napis, kształt lub symbol, który będzie miał znaczenie emocjonalne dla osoby obdarowanej oraz tej wręczającej podarunek. W ten sposób możemy wyrazić więcej niż tysiąc słów. Wystarczy odnieść się do czegoś, co obydwu osobom będzie przywodziło na myśl wyjątkowy moment czy niezwykłą chwilę z życia. To może być na przykład data – w przypadku par to m.in. data ślubu lub poznania. Wygrawerować możemy również datę urodzin bliskiej osoby – dziecka, rodzica czy partnera. Na biżuterii powinien znaleźć się wyjątkowy napis, który w trudnych chwilach przypomni nam o miłym wspomnieniu i wprowadzi w lepszy nastrój. Często zdarza się, że na bransoletkach lub pierścionkach pojawiają się całe krótkie napisy – to może być np. szczere wyznanie uczucia miłości, przyjaźni, tytuł ważnej piosenki, cytat, a może hasło, które zrozumie tylko właściciel ozdoby. Taka biżuteria to także dobra propozycja na prezent kupowany w większej grupie, np. dla nauczyciela czy współpracownika. Wtedy możemy umieścić na bransoletce najprostszą dedykację czy krótkie życzenia oraz rok. W przypadku bliskich często sam symbol wystarczy – serduszko, koniczynka czy uśmiech wyrażają przecież całą paletę różnorodnych emocji. Co ciekawe obecnie możemy wygrawerować dużo więcej ciekawych symboli niż tylko proste kształty, warto więc rozważyć również taką opcję, jeżeli nie mamy konkretnego pomysłu na napis. Biżuteria z grawerem jest wyjątkowa, bo to podarunek prosto z serca. Prezent otrzymany od kogoś bliskiego i ważnego lub od samego siebie – to również wyjątkowy sposób na celebrowanie przełomowych chwil swojego życia. Taka biżuteria jest unikatowa – nikt więcej nie będzie miał podobnej ozdoby.

Gdzie wykonać grawer na biżuterii?

Grawer na biżuterii można wykonać w większości salonów jubilerskich przy zakupie biżuterii, zarówno stacjonarnie jak i internetowo. Grawer to także niewielki koszt. Chociaż jest to trudne zadanie, wymagające skupienia i precyzji, to nasz wymarzony prezent, nawet z ozdobną, estetyczną czcionką będzie gotowy w krótkim czasie oczekiwania. Warto pomyśleć o personalizacji podarunku na wyjątkowe okazje typu urodziny, ważne rocznice, zaręczyny i święta. To trwały wyraz pamięci, który może być przekazywany z pokolenia na pokolenie jako rodzinna pamiątka.